Zprostředkování půjček a prodeje nemovitostí

Hledání vhodného poskytovatele půjček bez poplatků předem, banky nabízející konsolidaci nebo se zabývat myšlenkou na nákup nemovitosti či prodej nemovitosti, stojí čas a peníze. Přitom vám ve všech těchto případech může pomoci firma BABA TUMIS se svým jedinečným projektem LEND NOW. Nejedná se o přímé poskytování půjček nebo suplování úlohy realitní kanceláře. Tento projekt si klade za cíl zprostředkovat, respektive vytipovat vhodné subjekty, ze kterých si pak sami vyberete ten nejvhodnější.

Půjčky bez poplatků

Požádat o půjčku je celkem snadný krok. Ovšem velice záleží na poskytovateli a na jeho podmínkách. Vybrat si toho pravého již tak jednoduché není. Čas, nervy i peníze ušetříte využitím projektu LEND NOW, který za vás hromadně osloví všechny vhodné společnosti, které se touto službou zabývají. Poté pro vás vytipuje nejlepší půjčky bez poplatků poskytované bankami i některými nebankovními společnostmi.

Víte co to je konsolidace?

Jedná se o obecně známý pojem, který však ve finančním světě znamená sloučení několika půjček do jedné. Tuto službu poskytuje řada bank, ale i některé nebankovní subjekty. Konsolidace půjček je vhodným řešením pro dlužníka, který má více půjček, které nestačí splácet. V každém případě je konsolidace rozumnějším řešením, než pověstné vytloukání klínu klínem, tedy splácením dluhů pomocí další půjčky. Princip konsolidace spočívá v tom, že banka za vás zaplatí vaše dluhy a sloučí stávající půjčky do jedné, která se bude skládat ze všech stávajících půjček. Výhodou pro dlužníka je, že získá přehled a že bude platit nižší úrok. Projekt LEND NOW vytipuje banky i nebankovní společnosti, které tuto službu poskytují a vy si z nich vyberete pro sebe nejzajímavější.

Prodej a nákup nemovitostí

Smyslem a cílem projektu LEND NOW v oblasti realit je zprostředkování, neboli vytipování realitních kanceláří, ze kterých si zájemce o nákup či prodej nemovitosti sám vybere. Koupě nemovitosti či prodej nemovitosti se tak výrazně usnadní a také zájemci ušetří čas i peníze.