Zajistěte si spolehlivého dodavatele těsnění

Těsnění jsou nezbytnou součástí téměř všech strojů, najdeme je v průmyslu, ale i v domácnosti. Jejich účel je prostý, mají zajistit zamezení úniku plynů nebo kapalin mezerami mezi součástkami. Aby mohla těšnění plnit svůj účel, musí být vyrobena z měkkých materiálů. Pokud patříte mezi výrobce, pravděpodobně potřebujete pravidelně dodávat těsnění. V takovém případě je vhodné mít spolehlivého dodavatele. Mezi nejlepší dodavatele patří společnost AFINIS Group s.r.o.

Jaká těsnění se vám nabízí?

Společnost patří mezi přední specialisty v oblasti výroby těsnících technologií. Veškerá řešení jsou dělaná na míru podle potřeb zákazníků. Ke každému zákazníkovi je přistupováno individuálně. Společnost disponuje týmem profesionálů, kteří zvládnou realizovat i složitá řešení. Potřebujete vyrobit ploché těsnění? Společnost vám ho vyrobí za pomoci své moderní a progresivní technologie. Stačí zaslat výkresovou dokumentaci a společnost těsnění vyrobí v daném provedení a počtu. Společnost se postará o těsnění na vodu, plyn, ropné produkty, přírubová těsnění, ale také o těsnění do armatur. Co se týče materiálu materiálem může být guma, těsnící desky bezazbestové, grafitové desky, plasty a plst.

Je vaším cílem kvalitní rotační těsnění? V mnoha případech dojde k poškození těsnění a je potřeba urgentně sehnat náhradu. Když se to stane třeba ve výrobní firmě, je nemyslitelné, aby výroba byla pozastavena na celé dny jen kvůli poškozenému těsnění. Společnost vám proto zajistí výrobu hydraulického těsnění do 24 hodin. Těsnění vám bude vyrobeno podle nejmodernější technologie, v potřebné velikosti a v optimálním materiálovém provedení, aby bylo možné dané těsnění okamžitě použít. Společnost je schopna vyrobit těsnění až do průměru 6000 milimetrů. Co se týče expresní výroby, rotační těsnění na míru vám vyrobí až do průměru 720 mm. Ne každý je specialistou na tuto problematiku, můžete se proto na společnost kdykoliv obrátit a ona vám se vším poradí. Více informací, kontakt i možnost objednávky najdete přímo na webových stránkách společnosti Afinisgroup.sk.