Chcete absolvovat kurz pro pracovníky v sociálních službách? Víme, kde se můžete objednat

Možná jste se ocitli v situaci, kdy potřebujete pro své další zaměstnání podstoupit kurz pro pracovníky v sociálních službách. Možná jste zaměstnavatel, který takovéto kurzy hledá pro své zaměstnance. V každém případě se můžete obrátit na společnost SEDUCA-CZE s.r.o. z Dolní Rožínky, kterou najdete na webových stránkách seduca.cz.

Akreditovaný kurz MPSV s příznivou cenou

Seduca nabízí mnoho různých rekvalifikačních kurzů. Patří k nim i kurz pro pracovníky v sociálních službách, jehož obsah splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., sociální zákon.

Obsahem kurzu je mimo jsou mimo jiné standardy kvality sociálních služeb, základy komunikace, rozvoj komunikačních dovedností, asertivní komunikace, úvod do psychologie, psychopatologie a somatologie, základy ochrany zdraví, etika výkonu činnosti pracovníka v sociálních službách, základy prevence vzniku závislosti osob na sociální službě, sociálně právní minimum a mnoho dalšího.

Abyste mohli kurz absolvovat, požadavky jsou dovršení věku 18 let, ukončené základní vzdělání, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Kurzovné se dá zaplatit na splátky, provázet kurzem vás bude kvalitní tým lektorů a potěší vás jistě i dostupnost kurzu – je možné jej navštívit ve 30 městech po celé ČR, takže můžete zvolit např. kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha, Svitavy, Ústí nad Labem, Šumperk, Uherské Hradiště a mnohé jiné města.

Cena tohoto kvalifikačního kurzu je 6 800 Kč za 1 účastníka. V některých případech lze uhradit kurz přes úřad práce.

Vzdělávací agentura Seduca.cz nabízí celkem 65 akreditovaných vzdělávacích programů, k dispozici má přes 40 akreditovaných lektorů, má širokou nabídku témat… Jestliže se na ni obrátíte, budete bezesporu spokojeni.