Vysoký výkon a nízká spotřeba bez rizika pokuty. To je legální chiptuning

Máte doma vůz, který je líný a zároveň má vysokou spotřebu? Toužíte po voze, s kterým se nebudete bát předjíždět a zároveň vás to nebude stát celé mění na pohonných hmotách? Pak vás určitě bude zajímat úprava motoru. Kvalitní chiptuning vám zvýší výkon a sníží spotřebu. To vše legálně a bez rizika pokuty.

Úprava motoru může být i bezpečná

Kolem úpravy motoru, zvýšení výkonu a snížení spotřeby koluje celá řada mylných informací a polopravd. Nejčastěji je šíří zhrzení majitelé vozů, kteří vidinou toho, že ušetří nechali svůj vůz upravit na koleni u mechanika, který nemá potřebné znalosti, zkušenosti a vybavení. Úprava motoru však nemusí být nebezpečná. Stačí si vybrat kvalitního dodavatele. Cena chiptuningu není kdovíjak závratná. Rozhodně si ale za kvalitu připlatíte. Máte však záruku, že se vám auto nerozpadne po několika kilometrech.

Profesionální servis je zárukou kvality

Chiptuning za výhodné ceny získáte i u profesionálů. Ceny nejsou tak rozdílné. Abyste poznali odborníky od kutilů, je dobré ptát se na řadu věcí. V prvé řadě požadujte záruky a zkušenosti. Ptejte se, jak celý proces úpravy motoru probíhá, zda vám budou zálohovat software a jaké typy měření budou provádět. Pokud vám mechanik neslíbí žádnou záruku, ani nezálohuje řídící jednotku či nepodrobí vaše auto měření máte jistotu toho, že se jedná o nekvalitní služby.

Záruky hledejte u chiptuningu s certifikací

Kvalitu vám nabídne chiptuning s certifikací. Na výběr máte z několik možností úprav motoru od výkonu až po nižší spotřebu.

Druhy úpravy motoru

  • Atest – oficiálně homologovaný chiptuning se zápisem do technického průkazu
  • Economy – nechcete vyšší výkon, ale nižší spotřebu
  • Balance – zvýšení výkonu a snížení spotřeby na míru vašemu vozu
  • Power – když hledáte maximální výkon pro váš vůz