Vyberte si správné samolepící etikety

Na výběr správných samolepících etiket pro vaši aplikaci nemusíte používat všechny tyto faktory. Určitě si ty faktory, které jsou pro vaši potřebu důležité.

Samolepicí etikety jsou určeny pro stolní tiskárny. Některé je možné tisknout pouze pomocí laserové tiskárny nebo pouze pomocí inkoustové tiskárny. Informujte se o kompatibilitě tiskáren.

Potřebujete konkrétní velikost nebo tvar etiket pro své samolepicí štítky?

Možná budete potřebovat samolepicí etikety, které se hodí na předměty nebo do prostoru, který vyžaduje použití konkrétní velikosti a / nebo tvaru štítku. U nás si vyberete obdélníkové etikety (s kulatými nebo čtvercovými rohy), kulaté etikety / kruhové etikety, oválné etikety, čtvercové etikety, etikety na média a štítky CD / DVD. V nabídce máme různé velikosti etiket.

Samolepicí etikety dodávány na listech A4 bývají dostupné v „standardních“ velikostech etiket. Tyto velikosti se vytvářejí rozdělením archu A4 na (obvykle) stejně velké tvary etiket s co nejmenším odpadem kolem a mezi prázdnými štítky.

Odnímatelné etikety

Odnímatelné etikety jsou navrženy tak, aby se odstranily čistě a nezanechaly za sebou zbytky lepidla. Pokud potřebujete odnímatelné etikety, vaše další otázka zní: označujete jemné předměty, opakovaně použitelné nádoby nebo něco jiného.

Trvalé etikety

Trvalé etikety jsou navrženy tak, aby zůstaly na svém místě natrvalo a bylo obtížné je odstranit. Nabízíme možnosti pro:

  • Lepidla s vysokou lepivostí; určené pro aplikace, kde vaše lepící etikety musí zůstat na svém místě NEBO pro neobvyklejší povrchy / materiály (např. tkaniny, plasty, stavební materiály atd.).
  • Lepidlo do mrazničky; určené k označování předmětů, které se mají skladovat a / nebo používat v mrazech, jako jsou potraviny nebo lékařské / výzkumné vzorky a vybavení.
  • Lepidlo na mytí vodou; vytváří trvalé lepicí spojení, které se při působení vody rozpadá.
  • Bezpečnostní lepidla; navrženy tak, aby poskytovaly vizuální důkazy o nedovolené manipulaci.
  • Standardní trvalé lepidla; vytvářejí dobré lepící vazby s různými povrchy.