Rhodiovaný šperk doplní každý outfit

Rhodium je drahý kov, který má stříbrnou barvu. Své využití nachází, kromě jiného, ve šperkařství. Zde se používá pro pokovování šperků. Tato metoda není invazivní a na špercích nezanechává žádné stopy.

Proč si pořídit rhodiované šperky?

Stříbrným šperkům rhodiová vrstva výrazně zlepší lesk a navíc funguje jako ochrana proti oxidaci, která způsobuje černání šperků. Šperky oxidují kvůli vlhkosti a potu nebo působením vzduchu. Rhodiovaný šperk je více odolný proti otěru, méně se poškrábe. Rhodiovaný povrch je antialergický. Rhodium má velmi podobnou barvu jako stříbro. Rhodiovaná vrstva se dá opravit, znovu porhodiovat. Díky této vrtstvě mají šperky delší životnost. U stříbrných šperků často bývá rhodiování záležitostí praktického charakteru.

E-shop se stříbrnými šperky pandjjewellery.cz

Kromě stříbrných šperků si můžete pořídit i šperky rhodiované. Především pro krásné letní období je určený rhodiovaný náramek na nohu hladký nebo s přívěskem. Vzhledem k tomu, že každá žena má jiný obvod nohy, náramek je opatřený prodlužovacím řetízkem, který umožní snadno upravit velikost.

Pro slavnostní i běžný outfit je vhodnou volbou rhodiovaný náhrdelník strom života v kruhu doplněný o zirkonky, zavěšený na řetízku. Délka řetízku se dá upravit díky prodlužovací koncovce. Nádherným kouskem je také rhodiovaný náramek strom života. Jedná se o univerzální kousek, jehož přívěsek ve tvaru stromu života je osazený kameny kubickými zirkony. Symbol stromu je synonymem síly rodiny, rodinných pout, přátelství a lásky. Náramek je stahovací, snadno si tak upravíte potřebný obvod k obvodu své ruky.

Společnost P&J Jewellery se soustřeďuje na kvalitní a ručně dokončované šperky. Objednat si je mlžete za příznivé ceny. Šperky z nabídky jsou moderní a vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Společnost je registrovaná u českého Puncovního úřadu jako prodejci kvalitního stříbra 925/1000.