Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Řecku

Řecko patří mezi nejkrásnější dovolenkové destinace. Mnoho lidí je uchváceno už jen samotnou řeckou mytologií, se kterou se setkáme ve všech koutech této země. Řecko je velmi rozlehlé a jelikož nabízí mnoho ostrovů, můžete ho navštěvovat celý rok a stejně ho nikdy neobjevíte celé. Tato země není jen pro pohodáře, kteří hledají odpočinek na krásných plážích u teplého moře, je zde také mnoho k objevování, protože jsou zde unikátní památky a také krásná příroda.

Jak si zajistit dovolenou v Řecku?

Nevíte, na jaký řecký ostrov se vydat? Výběr je opravdu velmi těžký, protože každý ostrov nabízí krásné podmínky a něco jedinečného. Lákavá je dovolená na Korfu. Tento ostrov je považován za nejzelenější ze všech řeckých ostrovů. Má členitou krajinu, mohutná vápencová pohoří, krásné pláže a malebné vesničky. Najdete zde písčité i oblázkové pláže. Moře je tu průzračné a bují životem, což láká každého, kdo rád šnorchluje nebo se potápí. Jsou zde romantické zátoky, akvapark a ideální podmínky pro vodní radovánky.

Neméně krásná je dovolená na ostrově Rhodos. Najdete zde kombinaci nádherných pláží, úchvatných památek a slunce tu svítí 300 dní v roce. Najdete zde i zelená údolí, lesy, horské louky nebo i vyhledávané Údolí motýlů.

Řecko potěší v mnoha ohledech a pokud si vyberete dovolenou zde, rozhodně nebudete svého rozhodnutí litovat. Kromě památek, přírody a moře, si zajisté užijete řeckou kuchyni. Zajisté rádi navštívíte některé z místních podniků, abyste ochutnali vyhlášené pokrmy. Jak se do Řecka dostat? Pro dovolenou v Řecku je jako stvořená cestovní kancelář Travelco, která má dlouhou tradici a nabízí široký výběr zájezdů. Navštivte její web Travelco.sk, kde naleznete nabídku zájezdů a mnoho užitečných informací.