Oplocení podle vašeho vkusu

Betonové ploty představují skvělou volbu pro ohraničení pozemku, zahrady i okolí rodinného domu na vesnici i ve městě. Jsou ideálním řešením oplocení především pro ty, kteří se nechtějí zabývat péčí o plot, a také pro všechny, kteří chtějí mít na zahradě dostatek soukromí. Betonové ploty jsou neprůhledné, jsou tvořené betonovými sloupky a plotovými dílci. Ty si můžete vybrat v různých barvách a také dekor je volitelný.

Využijte širokých možností

Díky libovolné výšce a několika dostupným tvarům zakončení patří betonové ploty k nejvíce variabilním oplocením na trhu. Vyberte si i vy štípaný kámen či cihličky v pískové, šedé nebo antracitové barvě, kombinujte a vytvořte si kolem vašeho domu elegantní, hravý, okrasný a přitom praktický plot.

Jistě vás bude zajímat, že betonové ploty se vyrábí z českého betonu, můžete se tedy spolehnout na stálé složení a kvalitní provedení. Kulkabex, s.r.o. je zkušená firma, která se prodejem a montážemi betonového oplocení zabývá řadu let. Spolehněte se na profesionály a nechte si poradit s výběrem. Naleznete zde široký výběr dekorů i barev, pokud si nevíte rady, jaký dekor bude nejlépe vypadat kolem vašeho domu, použijte speciální konfigurátor plotu, který je k dispozici na stránkách www.betonoveploty.net. Stačí zadat zvolené parametry plotu a ukáže se vám vizualizace zvoleného plotu kolem vzorového domu.

Profesionální montáž

Máte-li vybráno, zadejte montáž betonového plotu. Nejprve přijde na řadu zaměření oplocení a umístění sloupků. Potom je třeba vyhloubit díry pro sloupky, umístit je a zabetonovat. Poté následuje usazování plotových desek vybraného dekoru a barvy. Naposledy přijdou desky tvarované do oblouku, s mřížkou či rovné, podle vašeho zadání. Pro odlehčení plotu lze použít také dřevěné latě, které betonový plot příjemně oživí.