Starožitnosti – kde je prodat a kde koupit?

Máte doma po babičce, pradědečkovi, tetě nebo po komkoliv z rodiny staré věci? Zdědili jste aktuálně nějaký nábytek, sošky nebo třeba šperky? Svůj domov máte zařízen spíše v moderním duchu, nejste příznivci starých, i když krásných věcí, ale aby vám ležely jen tak na půdě nebo ve sklepě, kde se na ně práší a nevlídné místo na jejich kráse a hodnotě může negativně zapracovat, to nechcete? Řešením je najít sběratele nebo milovníky starožitností, kteří by si od vás daní kousky odkoupili a měli je u sebe. Přeci jen, kdo má rád starožitnosti, lépe je ocení. Kde takového člověka najít?

Nehledejte jednotlivce, zkuste výkup

Hledání těch, kteří milují starožitnosti a stále hledají nové a nové kousky je složitější, musíte se do toho aktivně zapojit, hledat, komunikovat. Ve výsledku se můžete sejít, vše může být na nejlepší cestě k prodeji, ale nakonec se nic z toho neuskuteční. Říkáte si, škoda času a práce, kterou vás to stálo? Nyní můžete začít od úplného začátku. Nebo můžete vyzkoušet výkup. Starožitnosti Praha jsou jedním z prvních soukromých obchodů se starožitnostmi, které u nás vznikali po roce 1989. Pokud jsou i pro vás důležité tradice, tady se vám bude líbit. Předměty posuzuje a ohodnocuje sám majitel a to již od roku 1990.

Prodej i nákup na jednom místě

Chcete prodat nějaké starožitné kousky, které máte? Pak je zde místo jako stvořené pro vás. Výkup je vyplácen v hotovosti, případně je možno jej přijmout do komisního prodeje. Nehledáte výkup, ale spíše se zkoumáte starožitnosti v Praze s cílem nějakou koupit do své sbírky? Široké spektrum nabídky vám vezme dech. Najdete zde starožitné zboží všeho druhu od mincí, medailí, nábytků, svícnů, lustrů, přes zbraně, lampičky až po pohárky, sošky a podobně. Obchod vás přivítá krásnou atmosférou, ve které si jistě nějaký kousek vyberete.