Není nad lahodný chléb z rodinné pekárny

Jaká je pro vás ta nejkrásnější vůně? Pro někoho je to vůně lesa, pro jiné vůně oceánu, ale zajisté každý potvrdí, že mezi nejkrásnější vůně patří i ta, která se line z čerstvě upečeného chleba. Čerstvé pečivo má omamnou vůni, která dokáže rozběsnit všechny chuťové pohárky. Pokud milujete čerstvé pečivo, rozhodně byste měli ochutnat chléb z poctivé rodinné pekárny NÁŠ CHLÉB.

To nejlepší pečivo je vyráběno ručně a s láskou

Zatímco pečivo v hypermarketech a supermarketech je často jen rozmrazený polotovar, který zpracoval stroj na výrobním pásu z nejlevnějších surovin, v rodinném pekařství projde každý kousek pečiva ruční výrobou a je vyroben z těch nejlepších surovin. Rodinná pekárna NÁŠ CHLÉB je založená na 22 let dlouhé tradici, najdete ji v Jablonci nad Nisou a v desítkách měst po celé České republice. Každý den se v pekárně peče čerstvé voňavé pečivo, které zahrnuje více než 20 druhů chleba. Neklade se zde důraz na úsporu, ale na kvalitu, každý chléb je vyroben z přírodních surovin nejvyšší kvality, důraz je kladen také a zpracování a zrání těsta. Do těsta je používán pouze vlastní žitný kvas, který si pekárna sama vyrábí dvoustupňovou metodou, přičemž při druhém stupni výroby provádí pekařský mistr šlechtění chuti, které má největší podíl na výsledné chuti chleba. Těsto je následně hněteno ručně a nechává se zrát po přesně dlouhou dobu, aby dosáhlo té nejlepší kyprosti.

Pekárna se však nevěnuje jen výrobě chleba, ale i mnoha dalším druhům pečiva, které zahrnují staročeské housky a rohlíky, ciabatty, koláče, perníky a mnoho dalšího. Ochutnejte tradiční venkovský chléb, borodinský chléb či pastevecký celozrnný chléb. Nabízí se vám i netradiční možnosti, jako třeba chleba s chia semínky nebo olivami. Neodbývejte se nekvalitním pečivem a užijte si chuť toho nejlepšího pečiva, které je vyráběné s láskou k řemeslu. Pekárna NÁŠ CHLÉB je možná i ve vašem městě, shlédněte všechny pobočky na stránkách Vasepekarna.cz.