Vodákem může být každý, stačí si půjčit loď a vybavení

Na vodu může vyrazit každý, pokud jste si doposud mysleli, že ke sjíždění řek na lodi potřebujete vlastní loď, jste na omylu. Lodě si můžete i výhodně půjčit. Je to velmi levné a zároveň jednoduché řešení. Půjčovny lodí jsou velmi ochotné, a kromě nízkých cen se postarají i o další služby, které na cestách zajisté oceníte.

Kde a jak si loď půjčit?

Abyste si mohli půjčit loď, stačí kontaktovat tu správnou půjčovnu lodí. Pokud chcete vyrazit na Lužnici, Sázavu, Otavu a Vltavu, nejlepší volbou je půjčovna lodí Jakubec, se sídlem v Táboře na řece Lužnici. Kromě zmíněných řek vám může zajistit půjčení a dopravu lodí i na jiné vzdálenější řeky. Půjčovna lodí Lužnice vám zajistí půjčení různých typů kánoí, ale také pádel, barelů, plovacích a záchranných vest i dalšího vodáckého vybavení. S dopravou kánoí si starosti dělat nemusíte, protože vám je půjčovna doveze na dohodnuté místo vyplutí. V některých případech tam může dopravit i vás samotné. Půjčovna může zajistit i dopravu větších vodáckých skupin.

Kánoe vám budou jednoduše dovezeny na místo počátku plavby a na konci vaší cesty si pro ně půjčovna zase přijede. Půjčovna je schopná najednou přepravit až 18 kánoí. Také vám může zajistit i převoz bagáže mezi kempy. Můžete si zajistit dobrodružství na jeden i více dní, vzhledem k nízkým cenám je půjčení lodí výhodné pro každého. Půjčovna je tu jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušené vodáky. Pokud plánujete vyrazit na vodu v hlavní letní sezóně, je vhodné vždy půjčovnu kontaktovat s předstihem a kánoe si na potřebný termín zarezervovat. Díky půjčovně zjistíte, že je vodáctví vlastně velmi levný způsob, jak si užít skvělou zábavu, nemusíte investovat do lodě ani do vybavení, vše vám výhodně půjčí.

Chcete se plavit po Lužnici?

Půjčovna lodí na Lužnici vás zajisté potěší nejen levným půjčením lodí, ale také tím, že vám nabídne osvědčené vodácké trasy nebo vám poradí a naplánuje pro vás optimální vodáckou trasu na řece Lužnici. Přímo na webu můžete vidět i přehlednou mapu, se kterou se trasa snadněji plánuje. Vždy se vyplatí nechat si poradit od zkušené půjčovny, jaké trasy jsou nejlepší. Také vám sdělí aktuální informace o řece a doporučí vám nejvhodnější typ kánoe.

Ať už chcete na řeku vyrazit sami, s partou kamarádů nebo třeba i s rodinou a malými dětmi, čeká vás senzační výlet. Zkušení vodáci si zajisté poradí sami a pokud jste začátečníci, půjčovna lodí vám poradí se vším potřebným. Více informací i možnost půjčení kánoí najdete přímo na webu Pujcovna-lodi.com.