Kvalitní tisk samolepících etiket

Kvalitní tisk samolepících etiket vám pomůže dosáhnout nejvyšší kvalitu. Jasné a ostré samolepící etikety pro váš byznys vyrobí Mikro DTP Plzeň.

Digitální tisk etiket

Velmi oblíbenou volbou pro kvalitu je digitální tisk etiket, které vyhledávají všechny firmy. Digitální tisk etiket je žádaná, protože je možné bez prodlení vyrobit více vzorů. Digitální tisk je plně barevný proces pro přesnost tisku a plnobarevné výsledky pro fotografickou kvalitu.

Digitální etikety jsou typem etiket citlivých na tlak vyrobených pomocí špičkové technologie digitálního tisku. Mikro DTP tiskne digitální etikety, které posilují vaši značku a pomáhají vašemu produktu vyniknout na pultech.

  • Digitálně vytištěné etikety mohou být připraven k rychlému odeslání.
  • Díky vysokému rozlišení digitálního tisku budou vaše etikety ostré a lepené citelně i pro malé písmo
  • Vysoké rozlišení, dokonce i pro malé detaily
  • rychlé dodání
  • Snížené náklady zejména pro menší objemy

Flexografický tisk

Flexografický tisk etiket je známý tím, že poskytuje kvalitní výsledky s jeho rychlostí efektivity.

Několik výhod flexografického tisku: rychlost výrobního procesu, což může pomoci snížit náklady na pracovní sílu, což zase sníží celkové náklady pro klienta. Flexografie také pojme celou řadu typů inkoustů. Díky tomu je nejuniverzálnější proces pro jakoukoli tiskovou aplikaci. Určení typu použitého inkoustu závisí na materiálu, na který se má tisknout, takže ve skutečnosti neexistuje žádný limit na použitelný podklad.