Jakou funkci mají deflektory a proč je výhodné je mít na svém autě?

Jízda s oknem dolů v dešti nebo při vyšších rychlostech může způsobit nepohodlí uvnitř automobilu. Hluk, vítr a voda ovlivňuje vás a vaše cestující. Deflektory oken na auto fungují tak, že jednoduše odvádějí déšť a vítr od oken vašeho vozu, takže interiér je mnohem pohodlnější.

Deflektory také pomáhají zabránit zamlžení oken van, když prší; pomáhají snižovat zimní kondenzaci a také snižují sluneční záři bočními okny.

Jak deflektory fungují?

Pracují na principu, že otevřené okno mění aerodynamiku vozidla tak, že do automobilu vtahuje rychle se pohybující vzduch. Výsledkem jsou zesílené větrné proudy, které neustále vynášejí řidiče i cestující, a výrazně zvýšený hluk ze silnice.

Deflektory větru pomáhají tyto problémy zmírňovat mírnou změnou aerodynamického obrysu vozidla. Když vítr dopadne na deflektory, je přesměrován přes otevřená okna a po stranách vozidla, čímž brání jeho proudění skrz okno. Možnost udržovat dobře větraný vůz snižuje potřebu používání klimatizace, což zase může snížit spotřebu paliva.

Deflektory přední masky a mnoho jiných autodoplňků objevíte na webu vtvauto.cz.

Největší výhody deflektorů

– Snížení větru a hluku
– Tónovaná pro snížení oslnění
– Aerodynamický design snižuje odpor
– Hladký, štíhlý design
– Snadná montáž
– Dodáváno v páru
– Nepřekáží při mytí aut
– Vyrobeno z tvrdého akrylového skla

Z čeho jsou vyrobeny

Deflektory větru jsou precizně vyrobeny na nejvyšší úrovni pomocí litého akrylu. Jsou mírně zbarvené, aby pomohly snížit oslnění a jsou specifické pro dodávku a model, navržené tak, aby zapadly do okenních kanálů rámu dveří automobilu pro bezproblémovou instalaci. Každý model je navržen tak, aby vyhovoval obrysům vašeho vozidla.