Aby notebook fungoval, potřebuje pravidelný servis

V současné době se bez výpočetní techniky neobejde celá řada povolání i zaměstnání. Notebooky či stolní počítače se najdou také téměř v každé domácnosti. Aby nám však tato technika sloužila tak, jak má, je potřeba se o ni také starat. Tuto a další služby související nabízí brno servis notebooku-fopanet.cz.

Péče od odborníka

Pokud bydlíte v Brně a okolí, můžete se obrátit na brno servis ntb, kde vám zajistí nejen opravy mechanické, ale i hardwarové či softwarové. Objednat si můžete výměnu vadných dílů, napájecího konektoru, reinstalaci nebo instalaci operačního systému, výměnu LCD displeje, ventilátorů, disků ulomených pantů nebo si můžete nechat své zařízení vyčistit. Samozřejmostí je diagnostika, jejíž účelem je zjištění obtíží.

Pokud se obrátíte na brněnský servis fopanet, veškeré činnosti spojené s opravou čí výměnou dílů se provádějí přímo na provozovně, notebook se nikam neposílá. Veškeré opravy a výměny jsou prováděny pečlivě a v co nejkratším čase. Pokud je potřeba objednat jakékoli náhradní díly, dopředu budete obeznámeni s časovou délkou opravy.

Servis notebooků nebo počítačů lze objednat jak pro osoby soukromé, tak i pro firmy.

Objednat si zde můžete i vyčištění od prachu, který může být příčinou restartování či zamrznutí techniky.

Nestabilita může být zapříčiněna i zavirováním, které způsobuje vyskakování různých nežádoucích oken nebo zpomalení techniky. Velkým rizikem je v tomto případě nabourání do internetového bankovnictví či ztráta důležitých osobních údajů.

  • Jaké nejčastější obtíže se objevují?

Start počítače nebo notebooku je pomalý a pomalá je i jeho následná činnost, nelze jej zapnout, objevují se obtíže s připojením k internetu, na obrazovce se objevují různá hlášení o chybách, notebook se samovolně vypíná, nekomunikuje s ostatními připojitelnými zařízeními, mezi něž patří třeba tiskárna. V těchto případech je potřeba provést servis zařízení.