Jak nejlépe zaujmout svými výstavními panely?

Výběr správného umístění panelu lze provést rychle, když si pořádně prohlédněte půdorys výstavy. Dostupnost ideálního místa pro výstavní panely však zcela závisí na tom, jak brzy si výstavu rezervujete. Jak tedy vybrat nejlepší místo?

Přitažlivost a angažovanost je nutností

Přemýšleli jste, jak lidi do výstavní expozice zapojit? Mít ty nejlepší výstavní systémy je nezbytné, ale pokud lidi nepřitáhnete zajímavými nabídkami nebo jedinečnými nápady na zapojení, u vašeho výstavního panelu dlouho nezůstanou. Můžete vyzkoušet různé prvky, které vám pomohou učinit vaše výstavní panely zajímavější.

Odhad nejvhodnějšího umístění porostu

Výstavní stěna musí být umístěna tak aby si jí kolemjdoucí všimli dříve než konkurence. Je to sice těžký úkol ale není nemožný, chce to jen pořádně přemýšlet o konceptu výstavní a veletržní expozice.

Semináře a přednášky

Na mnoha výstavách se konají semináře nebo přednášky na určité téma v rámci příslušné výstavy. Obvykle se tato setkání konají v konferenční místnosti, která je přímo spojena s výstavní plochou. Mnozí návštěvníci si návštěvu výstavy naplánují tak, že se chtějí takového semináře zúčastnit. Prostor kolem této konferenční místnosti může být ideálním místem pro váš výstavní panely, protože generuje „provoz“ a vy si můžete být jisti, že váš výstavní stěna, nezůstane bez povšimnutí.

Myslete na místa, kde je občerstvení

Návštěva výstavy je vyčerpávající činnost, takže místa, kde si návštěvníci mohou sednout, odpočinout si a najíst se nebo napít, jsou obvykle zajímavými místy pro váš výstavní panely. Mimochodem, nemusí to nutně znamenat, že tyto lidi vaše výstavní stěna zaujme, ale můžete si být jisti, že vaše výstavní systémy získají obrovskou pozornost a možná se dočkáte i pár návštěv.

Atraktivní výstavní expozice

Speciální atrakce na výstavě, které pořádá organizace nebo spoluvystavovatelé, generují také další „návštěvnost“. Většina návštěvníků výstavy tyto „atrakce“ určitě navštíví. Obvykle se na veletrzích pořádá mnoho aktivit, které způsobují, že se lidé zastaví a podívají se. Spoluvystavovatelé, kteří se nacházejí v blízkosti společnosti pořádající takovou atrakci, z ní mohou mít prospěch.

Speciální akce nebo atrakce jsou často organizovány po úzké konzultaci s organizátorem výstavy. Někdy musí tito pořadatelé dokonce udělit jeho souhlas. Mohlo by být užitečné se na takové věci zeptat. S pomocí našich kreativních nápadů na výstavní systémy si vaší značky na výstavě určitě všimnou.