Ideální fotopast na sledování zvěře a monitorování majetku? FOXcam Unka!

Fotopasti jsou oproti propracovaným kamerovým systémům jednodušším a levnějším řešením pro monitorování vašeho majetku. Rovněž své uplatnění nachází při sledování zvěře a v mnoha dalších oblastech. Přemýšlíte, jaký model si vybrat? 

Vsaďte na jistotu s fotopastí FOXcam Unka

Fotopast FOXcam Unka si vaše srdce získá především díky velmi příznivé ceně. Ta se pohybuje do 3 000 Kč včetně DPH, což je vzhledem k jejím vlastnostem velmi pozitivní. 

Oproti některým konkurenčním modelům toho tato fotopast nabízí opravdu hodně. V prvé řadě musíme zmínit její velmi malou konstrukci, díky které ji snadno schováte. I přes své malé provedení má však poměrně velkou LCD obrazovku s úhlopříčkou 2,4“. Tato obrazovka zároveň umožňuje přiblížení pořízeného záznamu přímo na fotopasti.

Fotopast se pohodlně napájí prostřednictvím 8 AA baterií. Zařízení lze zabezpečit pomocí ocelového lanka, a to díky integrovanému průvlaku. Potěší vás i snadné ovládání fotopasti, které pracuje s českým menu. 

K jakým aktivitám lze fotopast využít?

FOXcam Unka u vás jistě najde široké uplatnění. Použít ji můžete například k monitoringu zvěře na krmelišti nebo ke sledování zvěře na ochozech. Zároveň můžete s její pomocí monitorovat i veškeré případné nekalé aktivity a záznamy poté použít jako důkazní materiál. 

Fotopast nabízí velmi dlouhou výdrž na baterie, a vy je proto nebudete muset příliš často vyměňovat. Na baterie je totiž schopná pořídit více než 6 000 snímků

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.