Jak najít štěstí na online seznamce

Jste single, svobodní, nebo rozvedení a hledáte své štěstí v podobě dokonalého protějšku přesně podle vás? Pak věřte, že na online seznamce je to opravdu velice snadné a pokud jste aktivní, jde to i velice rychle. Pojďme se podívat na jednu zásadní věc na seznamkách a tím je vyhledávání. I tady se totiž dá chybovat a zbytečně se připravovat o své štěstí na seznamce.

Správné vyhledávání na seznamce

Snad každá seznamka má nějaké vyhledávání podle toho, co nás vlastně zajímá a dokáže nám tak vypsat jen takové lidi, kteří by nás mohli zajímat. Některé seznamky mají vyhledávání hodně rozsáhlé s ohledem na počet předvoleb, ale i tady platí, že méně je více. Přesně toho se třeba drží i česká seznamka randino.cz, kde je dohromady asi okolo deseti předvoleb, ale jste schopní během okamžiku vypsat ty správné uživatele.

Pokud totiž má seznamka ve vyhledávání mnoho předvoleb, tak je velice snadné vybrat takový mix požadavků, že vám to z několika tisíc uživatelů nemusí vypsat ani jednoho. A tady je dobrá rada na zlato – vždy vyhledávání na seznamce postupně upřesňujte a nevzdávejte vše na hodně přesnou předvolbu. Pro začátek stačí, když své vyhledávání omezíte na věkové rozmezí, lokalitu a případně vztah, který preferujete.

Co když na seznamce nikoho nenajdeme?

No a když na online seznamce nikoho nenajdu? Nejste sami. Rozhodně byste si měli na každé seriózní seznamce udělat svůj uživatelský účet a tedy seznamovací profil. Protože nejste jediní, kdo zkouší své štěstí nejprve vyhledáváním a pak se až registruje, když chce někoho oslovit. A pokud chcete jít na rande co nejdřív, je to správný postup.

Tím, že si vytvoříte profil, tak jdete svému štěstí naproti a nebude to určitě dlouho trvat, ale někdo najde vás a pošle vám třeba první zprávu. Svůj profil vždy vyplňujte celý a hlavně pravdivě. Pokud je možnost přidat fotku, udělejte to, protože stále více uživatelů se dívá pouze na profily, které obsahují fotku.