Fotopast jako pomocník při mapování pohybu zvěře

D*

Fotopasti jsou dnes velmi oblíbenými pomocníky, kteří dokáží efektivně mapovat pohyby zvěře. Oblíbené se však staly nejen u myslivců, ale i u všech, kteří potřebují chránit svůj majetek. Profesionální fotopasti používá i Policie ČR a více než 200 měst a obcí v České republice.

Kvalitní fotopast

Pokud tedy potřebujete monitorovat pohyb na vašem pozemku či sledovat pohyb zvěře, vsaďte na kvalitní fotopast. Právě těmi jsou fotopasti Bunaty, které fotí a natáčí video i za naprosté tmy. Jejich snímaní je bezhlučné a neviditelné. Ani při přímém pohledu na fotopast není lidským okem poznat, že fotopast natáčí či fotí. Ideální funkce pro ochranu majetku i snímání zvěře.

Dokonale maskovaná

Fotopast Bunaty můžete navíc velmi efektivně zamaskovat. Důležité části fotopasti, tedy optický snímač, přísvit i pohybové čidlo jsou umístěny blízko u sebe, díky tomu můžete větší část fotopasti zcela zakrýt. Přední kryt fotopasti je navíc proveden v kamufláži a fotopast tak lehce splyne s okolní přírodou. Fotopast se stává takřka neviditelnou pro své okolí, což z ní činí efektivního spojence při ochraně majetku.

Fotopast s GSM?

Vybrat si můžete také z fotopastí s GSM či bez GSM. Fotografie tedy mohou být odesílány okamžitě na váš mobilní telefon či e-mail. Fotopast však musí mít svou vlastní SIM kartu, kterou k fotopasti zpravidla obdržíte zdarma. SIM kartu si můžete podle potřeby dobíjet či použít SIM kartu, na které fungují data. Odeslání pořízené fotografie na e-mail trvá 1-3 minuty. O tom, co se děje před fotopastí, se dozvíte téměř ihned. Fotopast bez GSM všechny pořízené fotografie ukládá na SD kartu, stejně jako běžný fotoaparát. Fotografie si pak můžete prohlédnout přímo na LCD displeji fotopasti, ale až ve chvíli, kdy u fotopasti opět budete.