Práce nemusí být za trest, ale za odměnu

Mnozí lidé chodí do zaměstnání, které je nebaví, nenaplňuje, které je pro ně doslova za trest. Vy však nemusíte patřit do této nespokojené skupiny lidí. Můžete totiž vykonávat práci, jaká vás bude bavit, naplňovat, jaká vám bude přivádět úsměv na rty. Není to už jen sen, práci, která vás bude bavit, je opravdu možné najít. Zejména dnes, kdy je pracovníků stále nedostatek, máte možnost stát se tím, kým opravdu chcete. Pokud se chcete zlepšit ve svých IT znalostech a chcete se stát profesionálem v oboru, proč neposlat životopis do společnosti U&SLUNO?

V každé práci by vám měl být nabízen osobní růst. Pokud není osobní růst nabízen, raději dejte od dané práce ruce pryč. Každý člověk se přece potřebuje učit a neustále se posouvat, překračovat hranice. I to je ostatně důvod, proč byste měli poslat svůj životopis do firmy U&SLUNO. V této firmě totiž práce není nejen stereotypní, ale také je podporován osobní růst a vývoj. Dokonce se hledají lidé, kteří se chtějí něčemu novému neustále učit. Patříte k těmto lidem? Chcete se opět posunout dál se svými IT zkušenostmi? Pak #joinus.

Co vás čeká a nemine

Ve firmě U&SLUNO vám kromě rozmanité práce a možnosti se vzdělávat a učit se novým věcem čeká také pružná pracovní doba a příjemný kolektiv. Kromě toho firma nabízí možnost pracovat formou Home Office, pokud tedy nepocházíte z Ostravy, kde firma sídlí, nevadí. Pracovat lze teoreticky odkudkoli z České republiky.

Třešničkou na dortu jsou čokoládové středy, které osladí většinou se táhnoucí prostřední den pracovního týdne, nebo vynikající káva na pracovišti.

O firmě U&SLUNO

Firma U&SLUNO poskytuje IT a konzultační služby pro retail, logistiku a také pro distribuci. Jedná se o velice moderní a dynamickou společnost, která do svého týmu hledá novou krev. Aktuálně volné pracovní pozice najdete na joinus.cz.