Fotopast FOXcam Wi-Fi můžete pohodlně ovládat i na dálku

Většinu fotopastí je nutné ovládat ručně. FOXcam však v nedávné době představil revoluční novinku. Model FOXcam Wi-Fi lze totiž pohodlně ovládat na dálku, aniž byste museli fotopast brát do ruky. Jaké jsou všechny její výhody?

Užijte si ovládání na dálku

Wi-Fi fotopast nabízí tolik výhod, že si ji jednoduše oblíbíte a ke klasickému modelu už se nebudete chtít vrátit. FOXcam Wi-Fi přitom umožňuje pohodlné ovládání na dálku až ze vzdálenosti 20 metrů. 

Díky tomu se zbavíte neustálé výměny SD karet. Snímky si můžete jednoduše prohlédnout rovnou na místě, případně si je stáhnout do mobilního telefonu a prohlédnout si je v klidu až doma. 

Odhalte, jak fotopast funguje

Do mobilního telefonu je nejprve třeba si nainstalovat speciální aplikaci FOXcam. Tato aplikace je přitom dostupná na operační systém Android i iOS. Díky podpoře češtiny a slovenštiny přitom nebudete mít žádné potíže s jejím ovládáním a snadno se v ní zorientujete. 

Následně je třeba prostřednictvím aplikace propojit mobilní telefon s fotopastí. Jakmile to budete mít hotové, můžete si rovnou začít prohlížet pořízené snímky, měnit nastavení fotopasti nebo třeba stahovat uložené záznamy. 

Vyniká v kvalitě snímků

FOXcam Wi-Fi dokáže bez problémů pořídit až 10 snímků po sobě v sekvenci. Zároveň dokáže natočit až tříminutové video a dokáže pracovat v režimu časosběru i časovače. Nechybí ani ochrana fotopasti PIN kódem a automatické přemazávání SD karty.

Perfektní je i kvalita jednotlivých snímků. Rozlišení fotografií činí 30 MPx a fotopast je schopná pořídit video v rozlišení 1728×1296. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.