Drony ovládají svět a mají širší uplatnění – ve světelné show

Už jste slyšeli o dronové show? Zjednodušeně řečeno je to obdoba ohňostroje, ale v mnohem tišší a moderní variantě zábavy. Ve větším měřítku a s pestřejším obsahem, jelikož je jedná o 3D holografickou projekci.

Schopnosti světelného dronu předčí všechna očekávání

Speciální drony mají schopnost vzletu, přiblížit se obloze a rozzářit ji velkým množstvím barev. Barevná droní světla lze navíc zesynchronizovat tak, aby vytvořila poutavou zábavu a podívamou. Show 21. století si zákonitě zamilují všichni přihlížející – děti i dospělci. Program světelné show si můžete užít i vy, pro své osobní akce. Naši společnost magicdrones.cz oslovují lidé s různými požadavky a různými tématy.

Chystáte se konat městskou nebo obecní akci?

„Pak vás zákonitě nadchne naše dron show, jejíž princip je vcelku jednoduchý… Dron musí dostat příkaz přes PC software a následně vykoná, co je požadováno. Výsledkem je v každém detailu propracovaná show, čehož se naše společnost MAGIC DRONES snaží při každé zakázce docílit.“ Prozradil jednatel společnosti pan Josef Bača.

„Ke spokojenosti široké veřejnosti fungují naše služby jako dobře dostupné a cenově dostupné. Pokud tedy toužíte po něčem, co vás jednoznačně nadchne a bude bavit, dronová show je tím pravým ořechovým“ dodává.

„Kvalita a profesionální přístup je u nás na prvním místě. Z dronových světel lze navíc sestavit mimořádně krásné nápisy… Neumíte se vyjádřit slovy? Nechte za sebe promluvit světla dronů. Ať již chcete vaší milou požádat o ruku nebo popřát k výročí vaší obce – i to je způsob, jak to učinit.“

Dronová světla jsou inovací ohňostrojů

Klasický ohňostroj známe všichni. Neurazí, ale leckdy bohužel ani nenadchne. I když jsou ohňostrojové efekty ve vzduchu krásně barevné, jejich trvanlivost je jen pár sekund. Drone light show přináší mnohem větší možnosti.