Dřevěné interiérové obložení od VAPALUNG IN

Dřevo vypadá krásně v každém interiéru a to ve starších zástavbách i v moderních novostavbách. Na dřevu je cosi přitažlivého, číší z něho přírodní energie a vytváří v interiéru příjemnou a útulnou atmosféru. Dřevěná nemusí být jen podlaha nebo nábytek, velmi stylovým prvkem v každé místnosti jsou také dřevěné obklady. Pokud chcete, aby šlo o výrazný prvek, který se stane dominantou v interiéru, vyzkoušejte novinku, kterou jsou luxusní interiérové obklady Vapalug In.

3D dřevěné obklady, které si zamilujete

Jde o velmi stylovou záležitost, která dodá každé místnosti punc výjimečnosti. Tyto obklady se nelepí po jednotlivých kusech, ale jsou nalepeny na HDF desce s tloušťkou 0,5 centimetru. K dispozici jsou v různých formátech, z různých druhů dřeva, v různých odstínech a v několika provedeních. Obzvláště přitažlivé jsou obklady, které jsou tvořeny štípanými hranoly, tento obklad působí velmi plasticky a každého bude lákat si na obklad sáhnout. Tento prostorově výrazný prvek místnost oživí a je jedno, jestli budete chtít obložit celou stěnu nebo jenom její část. Obklad tvořený hranoly může mít jak surový, tak i broušený vzhled, obě verze vypadají elegantně.

Pokud si potrpíte na kontrast, může jít o kombinaci světlého a tmavého dřeva. Skvěle vynikne i obklad v podobě nařezané kulatiny nebo štípané kulatiny. Dodá interiéru dávku divokosti a nespoutanosti. Každý interiér by měl mít nějaké zvláštní prvky, které dokáží upoutat pozornost. Na nalepení těchto obkladových panelů nepotřebujete odborníky, zvládnete to snadno svépomocí, postačí vám k tomu lepidlo bez vodní složky, nejlépe Mamut od Den Braven. Kompletní nabídku dřevěných obkladů Vapalug In najdete přímo na webu prodejce www.drdlik.cz. Najdete zde také všechny potřebné informace k lepení a další dřevěné prvky pro interiér i exteriér domu.