Zlikvidujte vůz do 24 hodin a získejte hotovost na ruku

Potřebujete rychle prodat vůz? Nabízí se vám více možností a ne každá z nich je výhodná. Mnoho lidí navštíví kovošrot nebo autobazar, v obou případech vás čeká mnoho papírování a na peníze si budete muset počkat. Existuje však i rychlé a jednoduché řešení a sice zlikvidování vozidel u zahotove.cz.

Nejvýhodnější prodej vozu u Zahotove.cz

Tato společnost je přesným opakem všech autobazarů a kovošrotů a u řidičů po celé České republice si získala popularitu zejména díky svým podmínkách a výkupním cenám. Nikam s vozem jezdit nemusíte, pokud potřebujete vůz prodat, stačí firmu kontaktovat a do 24 hodin si pro váš vůz přijede a zdarma ho odveze. Je jedno, jestli byla vaším cílem likvidace auta praha nebo jiné město, firma přijede kamkoliv. Co se týče výkupní ceny, hrubou cenu vám sdělí už předem, stačí na zahotove.cz vyplnit formulář a technik vám v co nejkratší době zašle hrubou cenu za vůz. Pokud budete souhlasit, do 24 hodin si pro vůz přijede, zde ho krátce prohlédne a sdělí vám konečnou cenu za vaše auto. Ta závisí na více faktorech, zejména na použitelnosti součástek, kompletnosti vozu a aktuální výkupní ceně železa.

Na místě sepíšete kupní smlouvu a peníze dostanete vyplacené ihned a v hotovosti. Dostanete také protokol o ekologické likvidaci vozu. Vše je vyřízeno, je to rychlé a jednoduché. A co papírování? To vyřídí společnost za vás. Skvělou zprávou navíc je, že společnost vykupuje všechny typy vozů, od osobních aut až po nákladní nebo užitkové vozy a stavební stroje. Může jít o pojízdná auta i autovraky. Jde o zcela bezkonkurenční podmínky, které se vám zajisté budou líbit. Pokud máte nadbytečný vůz a chcete se ho rychle zbavit bez zbytečných starostí a s penězi na ruku, stačí firmu kontaktovat. Neztrácejte čas s autobazary, které vás jen oškubou, když můžete využít službu, která má pro vás jen samé výhody.