Dovolenou na horách si užijete nejen v zimě

Hory mají tolik aktivit i během léta nebo podzimu. Je to ideální místo, kde můžete relaxovat aktivně i na lehátku, takže opravdu můžete říct, že hory mají všechno.

Vyrazte za kulturou

Vždy je co dělat (nebo ne, pokud si to přejete)! Ať už se jedná o festivaly a kapely, dobrodružná hřiště na stromech nebo dlouhé vynikající obědy; od nejmenších po nejstarší, nikdo nemá čas se nudit, pokud se rozhodnete pro dovolenou na horách. Pro odpočinek, relax a dobré jídlo vyzkoušejte hotel v Nízkých Tatrách.

Jezděte na kole

Cykloturistika je v létě obrovskou součástí horského života. Cykloturistika každého typu je k dispozici na většině pohoří, včetně Nízkých a Vysokých Tater. Můžete sjet z neuvěřitelnou rychlostí na silničním kole, či vyzkoušet terén na horském horské kolo nebo dokonce zkusit elektrokolo.

Odpočívejte

Každý den nemusí být akční a nabitý nějakým programem. Pokud se však přece jen chcete zvednout z lehátka, je zde celá řada relaxačních aktivit, do kterých se můžete zapojit. Golf, dlouhé obědy, rozhlížení se po trzích a pouhá scenérie. Můžete dokonce najít hodiny jógy venku, což bude pravděpodobně ta nejúžasnější lekce jógy, jakou kdy absolvujete.

Nádherná příroda

V létě jsou hory opravdu velkolepé. Výhled z ubytování Liptov nebo okolí města je ohromující. Rozkvetlá příroda nabízí uchvacující podívanou, která nenechá nikoho chladným. Vydejte se do lesa na sběr hub a borůvek.

Horská jezera

Horská jezer jsou ohromující. Mohou nabídnout úžasné prostředí pro zážitek z přírodního koupání. Zabalte se na horskou túru nebo si sbalte piknik a navštivte místní jezera, která jsou připravena tak, aby si turisté mohli užít úžasný výlet.

Horský klid

V zimě můžete být zvyklí na návštěvu hor, kde se můžete setkat s přecpanými sjezdovkami, rušnými restauracemi a frontami. I když v létě je na horách také rušno, turistů je podstatně méně.