Dopřejte si rychlou suplementaci po sportu, aby vaše tělo nestrádalo

Spousta sportovců dělá v rámci svého tréninkového plánu velké chyby v rámci toho, jak zásobuje tělo podstatnými živinami. Nejčastějším problémem bývá především to, že lidé mnohdy podceňují dostatečnou suplementaci a stravu okamžitě po samotném výkonu. Mnohým se navíc již ze zvyku zkrátka nechce vůbec jíst jen co skončí zátěž.

Jenže na jednu stranu to může být opravdu velkým problémem. A to jak pro sportovce, co chtějí zlepšovat svoje výkony, tak i pro ty, kteří naopak chtějí hubnout. Rychlá strava po sportu je totiž důležitá z celé řady důležitých důvodů.

Dostatek proteinů je naprosto zásadní

Pokud nechcete mít problémy se svalstvem, nebo dokonce chcete zlepšovat kvalitu svého svalstva, tak pro vás bude dostatečné množství bílkovin jednou z těch nejzásadnějších záležitostí. Problémem ale bývá to, že jsou většinou bílkoviny koncentrovány v takových jídlech, která jsou velice těžká a obtížnější na trávení. Proto se jim lidé tako vyhýbají po výkonu. Jednou z výborných možností, jak suplementaci nastartovat jsou ale FAST palačinky, kde najdete živin opravdu velké množství.

Lepší řešení pro milovníky proteinů

Pro milovníky proteinu je ale mnohem lepší řešení v podobě proteinových nápojů. Celkově je popularita proteinových tyčinek, nebo případků jako jsou palačinky a jim podobné vysoká proto, že lidem vadí typická chuť. Kdokoliv pije proteiny, tak už moc dobře ví, že bývá mnohdy jakási moučná chuť, která je způsobena právě velkým množstvím bílkovin. Proteinové nápoje jako syrovátkový whey protein ale mohou nabídnout mnohem větší množství bílkovin než podobné drobnosti.

Iontové nápoje a obnova vitamínů

Mimo samotných bílkovin je ale potřeba obnovit i další podstatné složky organismu, které mohou dokonce stát za tím, jak moc kvalitně dokážete trávit a provozovat další organické procesy. Vitamíny a stopové prvky ztrácíme ve velkém při pocení, přitom jsou pro nás naprosto zásadní. Jednou z nejlepších možností jsou QNT iontové nápoje, které vám mohou poskytnout právě dostatek živin, a především potřebných elektrolytů a vitamínů. Navíc velice příjemnou a chutnou formou, která po zátěži nebude vadit v podobě chutného drinku.