Chraňte životní prostředí a zbavte se zdarma starého vozu ekologicky

Když přijde u automobilu chvíle, kdy se jeho opravy již nevyplatí, nabízí se mnoho možností, jak se vozu zbavit. Bohužel, i v dnešní době je na ulici spoustu vraků, z nichž unikají škodlivé kapaliny do půdy, a majitelé jejich likvidaci neřeší. Ekologická likvidace vozidel zdarma Praha je řešením pro každého majitele vraku. Stačí jeden telefonát na bezplatnou linku.

Využijte služeb profesionální firmy

SbohemAUTO.cz je web, kde objevíte bezplatnou možnost ekologické likvidace vašeho nepojízdného vozidla. Profesionálové ve svém oboru zajistí bezplatný odtah vraku. Pokud sdělíte na bezplatné telefonní lince 800 10 12 15 údaje o vozidle, možná vás operátor potěší dobrou zprávou. Kromě toho, že se zdarma zbavíte vraku, můžete za nepojízdný automobil získat odměnu až 5 000 CZK. Důvod je jednoduchý – některé díly, především ocelové, jsou i nadále použitelné v jiných oborech. Skelet a další kovové části vozidla končí v hutích, kde jsou opět využity při výrobě železa. Stejným způsobem dochází k třídění i plastových a ostatních materiálů, které lze dále využít pro materiálovou recyklaci a výrobu nových výrobků.

Ekologická likvidace vozidla probíhá v souladu s českými zákony a nařízeními

Ekologická likvidace vozidel podléhá zákonu o odpadech č. 185/2001 Sb. Tento zákon je v současnosti mnohem přísnější, než tomu bývalo v minulosti. Celý proces likvidace má přísná pravidla. Kapaliny se odesílají k další odborné recyklaci.

Odhlášení a likvidaci vozidla provádí sbohemauto.cz v akreditovaných střediscích, kde se používají nejmodernější technologie.

Před odtahem si připravte občanský průkaz, kopii velkého technického průkazu a plnou moc.

Doklad o ekologické likvidaci vozidla je pro každého zákazníka samozřejmostí.