Chcete mít profesionální web? Nechte si ho udělat na WordPressu

Chtěli byste mít pro svůj byznys web, který bude atraktivní a zároveň snadno ovladatelný? Na trhu existuje mnoho řešení, ale ne každé je vhodné. Mnoho systémů si firmy vytváří samy nebo je potřeba k jakýmkoliv úpravám profesionál, který umí kódovat. V současné době se těší největší oblibě weby na WordPressu, jedná se o nejrozšířenější redakční systém na světě, na kterém jsou dnes už postaveny téměř všechny druhy webů, od blogů a magazínů až po firemní a osobní prezentace, eshopy a další.

Jak si web na Wordpresu vytvořit?

Ačkoliv je WordPress přehledný, aby byl výsledný web atraktivní a disponoval všemi potřebnými funkcemi, vždy se vyplatí obrátit na profesionály. Mezi nejlepší firmy na trhu v oblasti WordPressu patří WPDistro. Tvoří weby, které jsou magnetem na zákazníky, dokáží zaujmout již od pohledu, jsou plně responzivní a po předání je dokáže spravovat kdokoliv. Při vytváření webu s vámi bude firma velmi úzce spolupracovat, aby byl přesně podle vašich představ. Po dobu výroby webu budete o všem informováni a budete mít pod kontrolou jak design, tak i funkce webu. Při vytváření webu je myšleno i na SEO, weby jsou z hlediska ON page správně nastavené, aby je vyhledávače mohly rychle indexovat a měly předpoklad se snadno umístit na předních pozicích vyhledávání.

Velmi žádaná je dnes tvorba e-shopu na WordPressu. Myslíte si, že WordPress není pro eshopy ideální? Kdepak. Firma vám na tomto systému vytvoří přehledný eshop, který bude disponovat všemi potřebnými funkcemi. Dokáže ho napojit na jakýkoliv platební systém a také zajistí, aby měl všechny potřebné způsoby dopravy. S implementací jakýchkoliv složitých funkcí není žádný problém. WordPress je vhodný jak pro malé eshopy s desítkami produktů, tak i pro velké eshopy, které mají desítky tisíc položek.

Na firmu se můžete nezávazně obrátit a ona vám udělá návrh i cenovou kalkulaci předem. Zajisté budete spoluprací nadšeni. Zjistěte více informací a shlédněte ukázku referencí na webu společnosti wpdistro.cz.