5 trendy vychytávek do kuchyně

Je vaše kuchyň příjemným, moderním a praktickým místem? Podívejte se s námi na 5 trendy vychytávek, se kterými si novou podobu vaší kuchyně vychutnáte.

Malá změna, hodně muziky

Přesně tak. A navíc za málo peněz. Když totiž změníte kuchyňské úchytky, najednou se vám změní celý styl kuchyňské linky. Trendy jsou například lesklé černé úchyty. Trefou jsou i úchytky ze dřeva, nebo tradiční kovy. Vyhrajte si s úchytkami a najednou zjistíte, že celý prostor dostal naprosto jiný šmrnc.

Světlo, prosím

Máte dostatek světla na pracovní desce? Pokud ne, pořiďte si samolepicí zdroj světla na baterie. Dotykové ovládání, skvělá vychytávka do kuchyně i do obytného auta. Najednou zjistíte, že pro večerní nebo ranní dobrůtku nepotřebujete rozsvěcovat celou místnost.

V jednotě je síla

Když se podíváte na vaši kuchyňskou plochu, jaké barvy vidíte? Popřemýšlejte, jak by se daly sjednotit. Konvice na čaj by skvěle mohla ladit se dřezem i s pomůckami, které máte na pracovní desce vystavené. Sjednocením dojdete příjemného dojmu celistvosti a souladu.

Bylinky, nástup

Každý se během uplynulých měsíců zamýšlel nad tím, jakou má životosprávu. Bylinky jsou v kuchyni nejen zdravým doplňkem stravy a zdrojem živin a vitamínů, ale také stylovým prvkem. Kdo by si nepřál vlastní miniaturní zahrádku, která bude doslova našlapaná vitamíny a živinami?

Umělecké dílo

Máte v prostoru kuchyně dominantní prvek v podobě jedinečného uměleckého díla? Ne, nemyslíme tím otisk ručičky dítěte, které pozapomnělo na to, že s ručkama od marmelády není vhodné dělat tiskátka na zdi. Pořiďte si osobitý kousek, čím větší, tím lepší. Pokud si budete přát vyplnit svou kreativní chvilku, klidně do tvoření zapřáhněte vlastní síly. Jaký vzkaz bude u vás na zdi?

Kuchyně je místo, které má výt inspirativní a plné dobrých nápadů. Změňte její podobu díky stylovým úchytkám, dopřejte si bylinkovou dobrotu, dopřejte si dostatek světla.