Zajistěte si svatbu na Moravě

Svatba patří k nezapomenutelným zážitkům, který si většina lidí dopřeje jednou za život, někteří i vícekrát. Spokojenost svatebčanů a báječná atmosféra hodně závisí na zvoleném prostředí. Pokud chcete mít svatbu jak se patří, pak si objednejte její uspořádání ve Vinařském dvoře, což je bývalá fara v obci Ivaň. Nachází se uprostřed vinic pod Pavlovskými vrchy na Jižní Moravě. Už jen pouhé vyslovení pojmu Jižní Morava evokuje pocit pohody, slunce, víno a přívětivé lidi. Stejné pocity vzbuzuje pojem „svatba jižní morava“, která se může stát krásnou realitou i pro vás.

Co nabízí svatba na Jižní Moravě?

Malá jihomoravská obec Ivaň se nachází uprostřed Pálavy. Pavlovským vrchům, pod nimž se obec nachází, vévodí impozantní zřícenina hradu Děvín, ze kterého jsou úchvatné vyhlídky na krajinu plnou vinic a na rozlehlou vodní plochu Nové Mlýny. Soukromí při svatebním veselí vám poskytne uzavřené prostředí obklopené historickými zdmi bývalé barokní fary. Personál zdejšího penzionu a vinařství se vám bude po celou dobu věnovat a zajistí i všechny obvyklé svatební zvyklosti. Jedná se o kolektiv lidí, kteří mají bohaté zkušenosti se svatbami i jinými akcemi, které se ve vinařství konají.

Svatební obřad a hostina

Pokud jde o hlavní okamžik, tedy vlastní svatební obřad, můžete si vybrat mezi dvěma variantami. Své „ano“ si můžete říci buď v kostele svatého Bartoloměje, který patří mezi chráněné kulturní památky ČR, nebo na místním obecním úřadu. O vše se vaši hostitelé postarají. Svatební hostinu si po obřadu užijete v idylickém prostředí bývalé fary. Podle počasí můžete sedět buď pod širým nebem v krásné letní zahrádce, nebo uvnitř objektu. V obou případech můžete využívat autentický vinný sklípek pod farou. Veškeré prostory jsou nově zrekonstruované a jejich kapacita je až 100 hostů. Svatba na jižní moravě určitě splní všechny vaše představy o pravé moravské svatbě.

Objednání svatby

Ideální je projednat vše v rámci osobní návštěvy, při které si můžete prohlédnout veškeré prostory a probrat s personálem vše potřebné. Vedle dojednání místa svatebního obřadu si můžete vybrat i svatební menu včetně nejlepších moravských vín.