Když nová podlaha, tak laminátová

Zařizujete a zútulňujete si nové či rekonstruované bydlení? Nezapomínejte ani na podlahu, vybledlé linoleum nebo prošlapané koberce nejsou žádnou skvělou vizitkou. V současné době máte k dispozici celou řadu podlahovin různých materiálů. Stále více příznivců si získává kvalitní laminát.

Proč právě laminát?

Pokud nechcete, z jakýchkoli důvodů, investovat do drahých podlahových kritin, mezi něž patří i dřevo nebo mramor, pak je laminát ideální volbou. Díky technologickým pokrokům se stále více přibližuje vzhledu přírodním materiálům. V současné době se na trhu objevují i dekory laminátových podlah, které jsou napodobeninou nedokonalosti a nepravidelnosti materiálů přírodních. Vybírat si můžete imitaci dubu, olše, třešně, smrku, javoru, břízy a celou řadu dalších dřevin. Jednotlivé podlahové dílce jsou velmi podobné komponentům ze dřeva, které se používají na výrobu plovoucích podlah. Neobvyklý není ani design připomínající mramor.

Laminátová podlaha je odolná vůči otěru, vybírat si můžete z celé řady různých dekorů a také cena je velmi příznivá. Mezi další výhody patří i jednoduchá a rychlá pokládka. Obdobně snadná je i demontáž, v případě, že se rozhodnete podlahu vyměnit.

Podlaha je odolná a nepoškrábe se a to díky moderním technologickým postupům, které se při výrobě používají.

Mezi další výhody patří její snadná údržba. Díky povrchové vrstvě, která je na laminátu, se na podlaze nedrží prach a špína a pro úklid postačí smeták nebo vysavač. Tuto vlastnost ještě posílí antistatické vlastnosti, kterými laminátová podlaha disponuje. Navíc je laminátová podlaha vhodná i do bytu, kde žije alergik.

Pokud vás výše jmenované výhody zaujaly, přemýšlíte o laminátové podlaze, ale stále ještě váháte, podívejte se na stránky společnosti FLOOR EXPERTS, která nabízí podlahy a to nejen laminátové.