Zajistěte si profesionální opravy stavebních strojů

Těžká technika je v současné době ve stavebnictví i dalších oborech nezbytností. Ačkoliv se jedná o stroje, které dokáží spolehlivě vykonávat práce, které by člověk s běžnými pracovními nástroji nesvedl, nikdy nevydrží sloužit věčně. Když se stane, že se tato technika poškodí nebo selže nějaká důležitá součástka, je potřeba stroj opravit. Nákup nového stroje by byl příliš drahý, oprava je vždy nejlepší možností, ale je třeba znát specialisty, kteří vám takové opravy zajistí.

Stavební stroj vyžaduje opravu?

Opravy stavebních strojů vám zajistí specializovaná společnost, kterou naleznete na Uplifter.cz. Firma se postará o komplexní servis a to nejen stavebních strojů, ale i manipulační techniky. Nejde o žádné nováčky, firma se na trhu pohybuje už téměř 20 let. Postará se o vstupní i pravidelné revize a kontroly, zajištění náhradních dílů, záruční i pozáruční servis, údržbu, zaškolení k obsluze, opravy přímo u vás na místě a odborné poradenství. Pokud se bez daného stavebního stroje neobejdete, máte možnost si po dobu opravy zapůjčit náhradní stroj. Firma má pobočky po celé Evropě, jen v České republice má 2, další má v Německu, na Slovensku a v Polsku.

Revize pro váš jeřáb

Další službou firmy je revize jeřábů. Společnost se postará nejen o kvalitní revizi a servis jeřábů, které nabízí, ale také o jeřáby jiných značek. Stejně jako u stavebních strojů, i u jeřábů vám společnost zajistí adekvátní náhradu po dobu, kdy bude váš jeřáb v opravě. Pokud máte zájem o nakup manipulační techniky, neváhejte navštívit webové stránky Uplifter.cz, kde si můžete vybírat širokou škálu takové techniky. Nabízí se vám minijeřáby, mobilní jeřáby, přívěsné jeřáby, manipulátory, industryliftery, vakuová technika i různé transportní pomůcky. Firma vám zajistí také specifická a individuální řešení. Vyplatí se mít po ruce experty, kteří vám pomohou s nákupem i opravami techniky, bez které se neobejdete.