Kontejnery nacházejí různé možnosti využití

Když se řekne kontejner, většině z nás se vybaví prostor pro skladování a přepravu zboží a materiálů. V současné době se však kontejnery používají i pro výrobu modulárních staveb.

Výhody a možnosti uplatnění modulárních staveb

Modulární stavby jsou variabilní a nabízejí tak velmi unikátní řešení. Výhodou je jejich široké pole využití. Výstavba je rychlá, může probíhat za jakéhokoli počasí, finanční náklady nejsou tak velké jako u klasické stavby a bonusem je možnost stavbu kdykoli rozšířit.

Modulární stavby se dají používat jak pro přechodné, tak i trvalé využívání. Výhodou je jeijch rychlá demontáž a možnost přestěhování na jiné místo. Lze je umístit jak na pozemek rovinatý, tak i svažitý. Pokud chybí dostatek prostoru, lze je poskládat do několika pater nad sebou. Nacházejí své uplatnění třeba jako obytné kontejnery, administrativní budovy, kanceláře a dokonce i sídla firem. Využít je lze jako základ pro výstavbu školy, školky, studentské koleje nebo ubytovny. Máte zahrádku a rádi byste na ní měl nějakou chatku? Pak využijte obytný kontejner, který nahradí zahradní domek. Využít je mohou i prodejci jako prodejní nebo mobilní stánek nebo prostor pro občerstvení. Jsou vhodnou volbou pro sportovní zázemí, šatnu či tělocvičnu. Využít je můžete jako vrátnici. Další možností je využití jako skladové kontejnery. Vzhledem k tomu, že se snadno přemísťují a to za pomocí vysokozdvižného vozíku nebo jeřábu, můžete v nich přepravovat různé druhy zboží nebo materiálu. V případě, že jsou kontejnery prázdné, jsou stohovatelné, takže vám nezaberou téměř žádné místo.

Obraťte se na společnost PEGAS CONTAINER

Společnost funguje již velmi dlouhou dobu a v současné době se řadí mezi přední výrobce kontejnerů sanitárních i obytných a také zajišťuje výstavbu modulárních staveb. Vyrobené kontejnery dodává firmám a společnostem jak našim, tak i zahraničním. Veškeré výrobky splňují přísné normy jednotlivých států a jsou zárukou kvality a spolehlivosti.