Vsaďte na reklamní polep auto. Jak se vyrábí?

Reklamní polep na auto vám umožní být výjimeční a na silnicích perfektně vyniknout. Zjistěte, jak se reklamní polepy vyrábí a jak se přistupuje při samotném polepu.

Grafický návrh na 3D modelu auta

Pokud se pro reklamní polep na auto rozhodnete, je zpravidla třeba si vytvořit poptávku. V rámci ní je nutné specifikovat, jakou máte představu a také jaký finanční rozpočet máte k dispozici. 

Také je fajn, pokud máte již na začátku aspoň základní představu o grafice. Dáváte přednost spíše decentnímu designu, nebo chcete vyniknout s něčím výraznějším? Při výrobě grafiky je přitom možné vše vytvořit od začátku, nebo vycházet z vašeho vlastního návrhu.

Tisk a výroba polepů

Jakmile si grafiku vzájemně odsouhlasíte, může se přistoupit k samotné výrobě. Polepy se tisknou na velkoplošné tiskárně a následně se řežou pomocí plotru. V tomto momentě je také na místě se domluvit na tom, kdy auto přivezete do dílny (případně kdy jej u vás někdo pověřený vyzvedne).

Příprava vozidla na polep

Po převozu vozidla do dílny je třeba auto na polep připravit. Vůz je nutné důkladně umýt a dekontaminovat jeho lak pomocí speciálního přípravku. Aby bylo možné dosáhnout 100% výsledku, musí být lak vozu bezchybně hladký.

Polep auta

Jakmile je vše připraveno, je možné přistoupit k samotnému polepu. Na závěr ještě tým Polepim na fólie nanese speciální lak, který slouží k prodloužení jejich výdrže. A poté přijde na řadu detailer, který se aplikuje na fólie. Slouží k prodloužení jejich životnosti a hezky se leskne. 

Více informací o reklamních polepech najdete na www.polepim.cz.