Parkování během dovolené vyřešte i bez složitých formulářů

V době, kdy je vysokorychlostní internet součástí naší každodennosti, není nutné vypisovat složité papírové formuláře a stát ve frontách, že? Platí to i pro dovolenou, protože parkování vašeho vozu lze vyřešit maximálně jednoduše.

Nezapomenout palubní lístek, kufry a další zavazadla a přijet ve správný čas na domluvené místo. Nemusíte zařizovat složité detaily, auto bude přeparkováno a pečlivě hlídáno. Připravena je kombinace kamerového systému a fyzické ostrahy. Vyberte si jen, jestli dáváte přednost krytému parkovišti nebo otevřenému stání.

Rezervace bude otázkou několika málo minut

Vyrážíte na dovolenou hned po víkendu a ještě nevíte, kde bude stát vaše auto? Svěřte se do služeb profesionálů, díky nimž můžete parkovat na letišti v Praze. Přijedete v domluvenou dobu, předáte klíče a pak už se jen vydáte vstříc své vysněné dovolené. O vůz nemusíte mít strach, bude pečlivě hlídán a nemůže se mu tedy vůbec nic stát.

Poté, co se vrátíte do Prahy, si pouze vyzvednete klíčky v připraveném boxu, nastartujete a vydáte se zpět domů. Žádné dlouhé formuláře, jen několik základních údajů, doba příjezdu a odjezdu. Tím je administrativní stránka vlastně do puntíku vyřešena, vše bez dalších osobních schůzek a stresu, že něco někde nestihnete zařídit.

https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Bezkontaktní předání vozidla je jednoduchá věc

Zaparkujete, předáte klíče a pak už se jen těšíte na chvíle strávené na pláži. O vozidlo se postarají odborníci, přeparkují jej a v případě, že si to budete přát, mohou jej také umýt a pečlivě vyčistit interiér. Domů tak budete odjíždět v autě, které je opravdu jako nové. A klíčky? Vyzvednete si je v předem připraveném boxu, nemusíte tedy čekat na schůzku s pověřenou osobou a řešit její případné zpoždění.