Tipy pro nošení drahých šperků do práce

Šperky nám poskytují jedinečný způsob, jak se vyjádřit, i když v pracovním prostředí. Existují společnosti s přísnou politikou týkající se šperků, kde se nesmí nosit, nebo pokud ano, měly by být decentní.

Rozhodování o nošení drahých šperků do práce je jen na vás, pokud to firemní politika dovoluje. Kousky, které nosíte, hodně mluví o vašem vkusu a příjmu.

I když to platí pro většinu lidí, pro ostatní je to docela jednoduché. Nekoupili jste drahé šperky pouze proto, aby zůstávaly ve šperkovnici.

Pokud jste připraveni vyndat šperky ze šperkovnice a integrovat je do svého pracovního života, postupujte podle těchto pěti tipů, které vám pomohou udělat to správně.

Zkontrolujte zásady společnosti

Než začnete začnete uvažovat o nošení šperků do práce, ujistěte se, že jste si přečetli zásady firemní politiky, i když se jedná například o zásnubní prsten s briliantem.

Podmínky ve vaší smlouvě, které zdůrazňují, jak byste se měli oblékat a dokonce chovat v kanceláři se někdy týkají luxusních šperků.

Zvažte pracovní prostředí

Na pracovišti každý pochází z jiného prostředí.

I když nemůžeme být všichni stejní, oblékání je odrazem životního stylu a standardu.

S ohledem na to se zamyslete nad tím, jak se většina vašich kolegů prezentuje.

Jsou více uvolněni, nebo se nebojí, že budou jednou za čas ukazovat svůj luxus? Pokud tomu tak je, můžete nosit šperky tak, aby odpovídaly celkovému pocitu v kanceláři.

Pokud šéfové jsou ti, kteří si všimli drahých šperků, pak byste možná měli zvážit nosit menší kusy.

Patříte mezi vedení nebo dokonce majitele společnosti? V takovém případě můžete nosit, co se vám zachce. Šperky s brilianty nebo diamanty však používejte decentně.

Nenoste rušivé šperky

Oslnivé a nápadné šperky rozptylují okolí, bez ohledu na to, jak moc vám sluší.

Cinkání náramků, kývající se náušnice mohou pokazit celou vaší prezentaci. Neruší jen okolí, ale i vás.