Kupte dětem hračky, které podpoří jejich kreativitu a koordinaci

Hračky jsou pro děti nejen dokonalou zábavou, ale pomáhají jim rozvíjet jejich kreativitu, logické myšlení a koordinaci. Podporují trénink trpělivosti, sebekázně a pečlivosti.

Pokud si nevíte s výběrem vhodného typu rady, prohlédněte si nabídku e-shopu hrackarstvieu.cz. Naleznete zde širokou nabídku různých druhů hraček a to jak pro děti, tak dokonce i pro dospělé. Vzhledem k tomu, že e-shop funguje již dlouho dobu, získal potřebné zkušenosti a ví, o jaké druhy hraček je momentálně zájem. Podle toho připravuje nabídku. Veškeré zboží je skladem a ihned připraveno k odeslání.

Samozřejmostí je kvalita jednotlivých produktů a individuální přístup k jednotlivým zákazníkům.

Vybíráme z nabídky

V online hračkářství si můžete vybrat a objednat různé druhy hraček od celé řady známých výrobců a značek. Patří mezi ně i vrtulníky. Pokud plánujete koupit vrtulníky na dalkove ovládání, nechte se inspirovat.

V nabídce e-shopu naleznete modely vrtulníků značky SIMA. Jedná se o 3-kanálový vrtulník. Vzhledem ke své velmi malé hmotnosti jej lze snadno ovládat, zvládnou to tedy i menší děti. Pro lepší stabilitu letu je opatřen gyroskopem. Jeho konstrukce je vyrobena z plastu. Viditelnost zajišťuje LED osvětlení. Provoz vrtulníku má na starosti baterie typu 3,7V 150 mAhLi-poly, díky níž je doba letu 7-10 minut. Nabíjení trvá zhruba 50 minut a lze jej zajistit pomocí USB nebo dálkového ovládání. Dosah je 20 metrů. Výhodou je dvojitá ochrana, kdy dojde, v případě nárazu do překážky, k automatickému vypnutá vrtulníku.

Další oblíbenou hračkou jsou drony, které mají velmi snadné ovládání. Díky vhodnému materiálu nabízejí dlouhou životnost.

Díky těmto hračkám děti trénují nejen trpělivost, ale i koordinaci rukou a očí, pozornost a pečlivost.