Stavební mechanizace Norwit: Pomocník na každé stavbě

Klimatické podmínky posledních let umožňují provádět venkovní stavební práce v průběhu téměř celého roku. Pokud by ovšem nastala opravdová zima, která by donutila stavební firmy přerušit práce venku, pak mohou tohoto období využít k obnovení svého strojového parku. Stavební technika, nové stroje, zkrátka stavební mechanizace je nabízena mnoha prodejci, ovšem velice výhodný nákup nabízí firma Norwit s.r.o., sídlící ve středočeských Poděbradech. Společnost Norwit nabízí v kategorii strojů a nástrojů velice kvalitní a spolehlivé výrobky, které se osvědčily u mnoha stavebních firem.

Výhradní zastoupení společnosti Norwit

Norwit je výhradním dodavatelem špičkové hutnící techniky Light Equipment BOMAG. Výhradní zastoupení této značky platí pro celé území České republiky. Objednanou a zakoupenou stavební techniku rozváží Norwit zákazníkům kamkoliv v ČR ze svých poboček. V Čechách se jedná o pobočku Písková Lhota u Poděbrad a na Moravě je to Pustiměř v okrese Vyškov.

Servis stavební mechanizace

Společnost Norwit je nejen výhradním dovozcem a prodejcem stavební mechanizace, ale zákazníkům nabízí také servis a opravy stavebních strojů a techniky. Servis zahrnuje především pravidelnou péči, kterou Norwit věnuje všem strojům před tím, než putují k zákazníkovi. Zákazník obdrží spolu se zakoupeným strojem veškerou dokumentaci a pracovníci Norwitu jej seznámí s obsluhou stavební mechanizace. V průběhu používání stavební mechanizace zajišťuje Norwit.cz garanční prohlídky, záruční i pozáruční servis a poradenství. Součástí služeb je i prodej náhradních dílů, doplňků, příslušenství stavební mechanizace, ale i jiného spotřebního materiálu pro stroje všech značek, které Norwit nabízí.

Pronájem stavební techniky

Každá stavební firma si nemůže dovolit koupit novou stavební techniku, nebo ji potřebuje pouze nárazově. V takových případech je velice výhodnou službou pronájem stavební techniky, který Norwit rovněž nabízí. Půjčovna firmy pronajímá převážně stroje od svých dodavatelů a umožňuje zákazníkům jejich vyzkoušení.