Prodej a servis ručního nářadí

Někteří profesionální řemeslníci i domácí kutilové upřednostňují u mnoha produktů renomované zahraniční výrobce. Platí to i o ručním nářadí, přičemž české výrobky si svou kvalitou, spolehlivostí a odolností v ničem nezadají se světovými značkami. Bohatý sortiment ručního nářadí od českých výrobců nabízí společnost Eli M Store, která se zaměřuje zejména na prodej nářadí, ale provádí také jeho servis. Z její nabídky si mohou vybírat jak výrobní podniky, autodílny, profesionální řemeslníci všeho druhu, tak i běžní domácí kutilové.

Tři kategorie ručního nářadí

Aby měli všichni zákazníci společnosti Eli M Store výběr co nejsnadnější, je veškeré ruční nářadí rozděleno do celkem tří kategorií, a to podle účelu použití.

  • První kategorii tvoří dílenské nářadí, kterým jsou zejména pily, pilky, pilové kotouče a další
  • Druhá kategorie zahrnuje golasady, ráčny, gumové, dřevěné, silikonové a nylonové palice, to znamená převážně vybavení autodílen. Patří sem proto i kompresory, stříkací a ofukovací pistole, tlakové hadice a také příslušenství tohoto nářadí
  • Třetí kategorie je určena zejména klempířům, kteří potřebují ke své činnosti nůžky na plech, spojovací kleště, nýty a nýtovací kleště nebo nýtovací matice.

Další nabídka společnosti Eli M Store

Vedle prodeje a servisu ručního nářadí nabízí společnost Eli M Store také kompletní dodávky kompozitních roštů, výztuží, profilů a konstrukcí. Kompozitní materiál je perfektní a plnohodnotnou alternativou jiných materiálů, jako například oceli, hliníku, ale i dřeva či jiných materiálů. Kompozit je výhodný zejména v náročných venkovních podmínkách, kde může skvěle nahradit zejména ocel. Navíc je lehký, pevný a odolný proti korozi. Tento materiál je například pro města a obce přínosem i z finančního hlediska, neboť například kovové poklopy kanalizací byly často cílem sběratelů kovového odpadu.

Prodej nářadí v eshopu

Společnost Eli M Store ve snaze vyhovět co nejširšímu okruhu zákazníků, otevřela nedávno svůj eshop online železářství. Kromě výhod nakupování v eshopu zde můžete i ušetřit až 25% z běžných cen nakupováním za velkoobchodní ceny.