Diety a poradenství – kde se o vás a hubnutí komplexně postarají?

„Chci zhubnout. Bez jo-jo efektu. S dobrými výsledky“ je něco podobného také vaše přání? Mít formu, jako před rokem nebo dokonce před pár lety? Cítit se ve svém těle dobře, spokojeně? Nemusíte mít míry 90-60-90, jako modelky, stačí jen dobře se cítit, být aktivnější, mít víc energie. S kilogramy navíc cítíte přirozeně omezení, už nezvládnete tolik, co předtím, dělá vám problém ohýbat se nebo jít větší a náročnější procházky. Změňte to! Vždy je čas něco udělat pro své tělo a svůj život!

Poradci, kteří vás v tom nenechají

Možná nad sebou potřebujete někoho, kdo vás bude hlídat, kdo vás nasměruje a pomůže v začátcích, ve kterých většinou tápete. Možná budete jen snídat, obědvat a večeřet, ale co doba mezi tím? Někdo zase neřeší zeleninu, nemá správný pitný režim nebo nedostatek pohybu či konzumuje jídla, která jsou kalorická. Někdo naopak počítá každou jednu kalorii, bojí se konzumovat sacharidy, bílkoviny velmi omezuje a jí jen zeleninu, což je také špatně pro lidské tělo a hubnutí. Jak tedy hubnout správně? Především by to měla být zdravá strava! Poradit vám mohou v It’s my life, kde pracují profesionálové a odborníci, kteří vám navrhnou, jak se správně o tělo starat a zhubnout bez jo-jo efektu.

Diety a správné jídelníčky

Kromě poradenství si zde můžete objednat také diety, které jsou určeny pro úbytek váhy, ale přesto nejsou pro tělo zátěž nebo problém. Keto diety jsou velmi známé, eliminují sacharidy, mají dobré výsledky, které vás mohou dále namotivovat k dalším a dalším výkonům. Najdete zde spoustu produktů, které jsou vyráběny v České republice, za pomoci a asistence lékařů, takže neškodí vám, tělu ani zdraví. Pořídit můžete také nápoje, snacky, dezerty a mnoho dalšího. Hubněte spokojeně, bez hladovek a hlavně s úctou k tělu.