Proč si nechat své auto polepit PPF fólií

PPF fólie dokáže karoserii vašeho vozu ochránit před nejrůznějšími škrábanci a korozí. Přečtěte si, jaké výhody se s ní pojí a proč se pro ni rozhodnout. 

PPF fólie slibuje maximální ochranu

Polyuretanová fólie (neboli PPF fólie) skvěle odolává například vandalům, kamínkům, větvím nebo posypové soli. Polepit jí můžete buď celou karoserii vašeho vozu, nebo ji použít třeba jen na přední část, která dostává nejvíce zabrat.

Pokud je tento materiál vystaven vodě, objeví se na fólii krásné drobné kapičky. Jestliže přitom dojde k odření fólie, dokáže se sama zacelit. A za zmínku stojí i její dlouhá životnost, která dosahuje až 10 let od aplikace PPF fólie.

PPF fólie je průhledná. Vzhledem k tomu ji lze bez obav použít také na světla a sloupky. Díky tomu můžete před poškrábáním ochránit také světla vašeho vozu a zároveň eliminovat riziko vzniku pískování od kamínků. 

Jak probíhá aplikace PPF fólie

Jak dlouho vlastně trvá aplikace PPF fólie? Pojďme se podívat na to, jak k této práci přistupují v týmu POLEPIM.

PPF fólii zde lepí na „šampónek“, a proto je nutné, aby u nich v dílně auto zůstalo ještě den po nalepení fólie. Pokud se zákazník rozhodne pro polep pouze přední části vozu, trvá to zhruba 3 dny. Polep celého auta poté zabere přibližně 5 dní

Zmínit musíme i fakt, že zde pracují bez použití nože. Místo toho pracují se speciálním softwarem, ve kterém si lze nastavit i vnitřní části vozidla (např. dotykové obrazovky, lišty a rámečky). Při předřezech také nesundávají znaky. 

Po 14 dnech od nalepení je třeba, abyste vůz dovezli na kontrolu. V rámci této kontroly se celé auto umyje, fólie se zkontroluje a případné nedokonalosti se opraví. Zároveň se vás zde zeptají na to, jak jste s fólií spokojeni a zhruba za hodinu budete moct jet domů. 

Závěrem je nutno podotknout, že PPF fólie dosahuje opravdu dlouhé životnosti. Pokud se proto rozhodnete pro pořízení nového vozidla, její aplikace se bezesporu vyplatí. Více informací ze světa ochrany laku a reklamních polepů najdete na www.polepim.cz.