Proč by ve firmě neměl chybět kvalitní šroubový kompresor?

Stlačený vzduch nám umožňuje využívat celou škálu strojů a nářadí, které je důležité v různých oborech. Aby se stlačeného vzduchu dosáhlo, je nezbytný kompresor. Využívají se v dílně pro pneumatické nářadí, v průmyslu pro různá pneumatická zařízení, v potravinářství pro balení produktů aj. Zatímco v domácích dílnách často stačí malé pístové kompresory, ve firmách se vyplatí investovat do kompresorů šroubových.

Jaké výhody má šroubový kompresor?

Chod šroubových kompresorů je tichý, na rozdíl od pístových, šroubovice se pouze točí a nedochází k pohybům tam a zpět. U tohoto druhu kompresoru jsou sice vyšší pořizovací náklady, ale ty jsou oplaceny mnoha výhodami, včetně dlouhé životnosti. Šroubové kompresory mají účinnost přes 90% a jsou vhodné pro nepřerušovaný provoz. Pokud se práce ve vaší společnosti nezastaví, rozhodně jiný typ kompresoru nepořizuje. Náklady na výrobu stlačeného vzduchu jsou se šroubovými kompresory nízké, tyto kompresory jsou velmi spolehlivé, snadno se regulují i ovládají. Jelikož mají nízkou hladinu hluku, zajisté oceníte, že nebudete pracovat v tak hlučném prostředí.

Šroubové kompresory BOGE

Vyplatí se pořizovat kompresory renomovaných značek a skvělý poměr ceny a kvality mají šroubové kompresory BOGE. Můžete si je pořídit u specializované firmy na webu https://www.kompresory-filtry-servis.cz/. Zajistí vám 5 letou záruku a kompletní příslušenství. Prodej šroubových kompresorů se vyplatí vždy u zkušené firmy a tato firma se věnuje i servisu. Šroubový kompresor BOGE vám nabízí ve variantách olejových i bezolejových kompresorů. Šroubový kompresor cena je velmi výhodná a jelikož vám firma zajistí servis šroubových kompresorů, získáte spolehlivého partnera, který vám bude neustále k dispozici. Věnuje se jak pravidelnému servisu, tak i revizím a generálním opravám šroubových kompresorů od různých výrobců. Více informací naleznete přímo a stránkách firmy.