Problémy v intimním životě vyžadují rychlé řešení

Jak přistupujete k sexuálnímu životu? Naše sexualita ovlivňuje celý náš život i jeho kvalitu. Sexuálně aktivní lidé jsou mnohem spokojenější a vyrovnanější. Když intimní slast v životě chybí, často lidem chybí elán a jsou více podráždění. Je důležité mít pravidelné intimní uspokojení, ale ne každý si ho může dopřát, často je to způsobeno nedostatečnou erekcí. Když muž nemůže erekce dosáhnout, může to poškodit nejen jeho psychiku, ale také rozvrátit partnerské soužití.

Jak slabou erekci řešit?

Základem je dlouhodobý přístup k intimnímu zdraví. S postupem věku často klesá hladina testosteronu a s ní i libido a zhoršuje se stav prostaty. Je důležité zdravě jíst a pravidelně cvičit. Když nebudete mít ucpané cévy, mnohem lépe se vaše intimní partie prokrví. Pokud je na prevenci pozdě a už jste problémy s erekcí zaznamenali, nevěšte hlavu, nikdy není pozdě je řešit, ale hlavně řešení tohoto problému neodkládejte. Někoho trápí slabá erekce, jiné zase nízká výdrž nebo obojí.

Základem je vždy návštěva urologa a nezáleží, jestli je vám 20 nebo 60, problémy mohou nastat v každém věku.

Urolog vám s nimi nejlépe a diskrétně pomůže. Vyšetří vás a pokud to zdraví dovoluje obvykle vám předepíše léky s obsahem sildenafilu (Viagra) nebo tadaladilu (Cialis). Zajistí vám erekci již do 30 minut, následně stačí vzrušení a stimulace penisu k tomu, aby se dostavila pevná a dlouhotrvající erekce. Tyto léky jsou velmi drahé a bez receptu je bohužel nekoupíte. Na trhu existují i generika těchto léků (přípravky se stejnou účinnou látkou, ale jiným výrobcem), která pořídíte bez předpisu. V tuzemských lékárnách je však nekoupíte, protože zde má monopol na tyto léky Pfizer. V zahraničí je však velmi oblíbenou volbou Kamagra, jedná se o léky od indické farmaceutické společnosti Ajanta Pharma. V tuzemských lékárnách je nepořídíte, ale můžete si je objednat online. Zapomeňte na pofidérní inzeráty s padělky, originální produkty Kamagra vám zajistí zprostředkovatel na kamagris.com.