Problémy s erekcí – jaké jsou příčiny a dají se řešit?

Problémy, které se spojují s muži a jejich výkony v posteli jsou přirozeně něčím, o čem muži neradi hovoří a mnohdy si problém ani sami nepřipustí. O to je to možná horší, protože ve chvíli, kdy se problém objeví, je možné s ním často něco dělat a vyřešit jej. Když se ignoruje dlouhodobě, jeho řešení může být těžší a zdlouhavé. Když se nějaký ten milostný akt nepovede, mužovo sebevědomí často klesá na nulu s tím, že selhal. Pokud je to časté, přidává se ono zrádné „už zase“. Problémy s erekcí však nejsou něčím, za co je nutné se stydět nebo o tom nemluvit.

Když je s prostatou problém

Prostata je orgán, který je malý. Najdete jej mezi močovým měchýřem a pánevním dnem. Komplikace mohou přijít ze dne na den, nejčastěji, když se věková hranice přiblíží věku čtyřiceti a padesáti let. Problém s prostatou má výrazný vliv na potenci, plodnost a třeba také libido. Vliv na prostatu má spousta věcí, může to být snížená hladina testosteronu, zdravotní problémy, stres nebo třeba také nesprávná životospráva. Také prostatě nesvědčí infekce, kouření, alkohol a podobně. Nemusíte ihned navštívit doktora, stačí změnit životní styl, jídelníček, zapojit víc pohybu nebo třeba také zkusit koupit tabletky na erekci.

Pomoc s erektilní dysfunkcí

Co je to Cialis? Jde o skupinu léků, kterým se říká inhibitory. Užívají se pouze ve chvíli, kdy dochází u muže k sexuální stimulaci. Jde o lék, který může velmi významně přispívat ke zlepšení problémů, které se s erektilní dysfunkcí mohou objevit. Účinek tohoto léku může trvat až 36 hodin, není vhodný pro každého muže a o jeho užívání je dobré se poradit s lékařem. Ten bere v potaz další faktory jako nemoci, kterými trpíte, věk, již užívané léky, jak velký problém s erektilní dysfunkcí u vás probíhá a podobně.