Naučte se řídit motorku pod dohledem profesionálů

Lákalo vás vždy umět řídit motorku? A chcete se to naučit od opravdových profesionálů v oboru? Absolvujte týdenní kemp, který vám dá mnohem více než klasická autoškola. Jak to v praxi probíhá?

Průběh autoškolového kempu

Motoškola Přijďte se projet nabízí týdenní kempy, v rámci kterých účastníky naučí kompletně ovládat motorku. Liší se tak od klasických autoškol, které se mnohdy vlečou dlouhé měsíce a lidé do příštího termínu jízdy snadno zapomínají dosud nabyté dovednosti.

V rámci týdenního autoškolového kempu si osvojíte teoretické i praktické dovednosti. Váš zážitek začne výukou jízdy na nezpevněném povrchu na trati v Šiklově mlýně. Pro výuku se používá kompletní řada GS od BMW, elektrické trialky, hobby trialky se sedátkem a také lehká endura. 

Jakmile si na nezpevněné trati budete jistí, vyrazíte na okruh ve Vysokém Mýtě. Právě tady se naučíte motorku ovládat i na asfaltu. Ve zbývajících dnech poté budete společně s profesionály ladit veškeré detaily. Motoškola přitom dbá na opravdovou kvalitu a z tohoto důvodu na většinu kempů přijíždí také Martin Matějíček, který je mistrem republiky v trialu. A také Martin Krátký, který má titul mistra Evropy ve stuntridingu.

Zážitek z týdenního kempu je obrovský

Jak ostatně hodnotí samotní účastníci týdenního kempu, naučí se díky němu mnohem více než v klasické autoškole. Výuka přitom probíhá formou her a je opravdu zábavná. Jízda na nezpevněné ploše dá lidem vždy více než pouze asfalt. Navíc se mohou se svými dotazy kdykoliv obrátit na profesionály v oboru. 

Více informací najdete na www.prijdteseprojet.cz.