Luxusní auto si můžete pronajmout

V každém chlapovi dříme závodnický duch a snaha oslnit kamarády, partnerku, nebo obchodní partnery. Na koupení výkonného sportovního auta či kabrioletu nejsou zpravidla peníze. Přesto si tento sen můžete splnit díky službě, kterou nabízí půjčovna luxusních vozů. Za přijatelnou cenu si můžete pronajmout luxusní vozidlo na jeden den, nebo i na celý víkend. Můžete si tak dopřát úžasný pocit, který zažívají opravdoví milionáři. Luxusní vůz může být i výrazným zpestřením svatby či narozeninové oslavy. V otevřeném kabrioletu si zejména v létě vychutnáte jízdu mnohem intenzivněji, než v kterémkoliv běžném automobilu.

Výhody pronájmu luxusního auta

Půjčovna aut Brno nabízí všem zájemcům mimořádné výhody. Především je to přijatelná cena, ve které jsou navíc zahrnuty všechny povinnosti, které byste v případě vlastního vozidla musely splnit. Jedná se o povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti Allrisk Kasko. Nemusíte se starat o technický stav, který je naprosto perfektní, ani o další povinnosti spojené s provozem automobilu. Dokonce je v ceně zahrnuta i dálniční známka. S vybraným luxusním autem odjedete od UNI HOBBY na adrese Bystrcká 38, Brno. Případně si jej můžete nechat zdarma přistavit na jiné místo v Brně. Jediným výdajem pro vás bude záloha ve výši 10 tisíc korun, kterou obdržíte zpět při vrácení auta.

Jedničkou půjčovny je kabriolet BMW

Samotná značka BMW je synonymem vysoké kvality, dokonalosti a preciznosti. A právě kabriolet této značky v sobě propojuje jak technickou dokonalost, tak atraktivní design a vynikající jízdní vlastnosti. Půjčení kabrioletu znamená pro každého muže splnění nejtajnějších přání. Půjčovna aut v Brně nabízí všem vyznavačům rychlých kol luxusní naftový šestiválec o objemu tři litry a s automatickou šestistupňovou převodovkou.

Jaké jsou přednosti kabrioletu?

Především je to samozřejmě pevná skládací střecha. Tu tvoří tři části, z nichž jedna obsahuje zadní sklo. Oproti standardním vozidlům je zadní sklo u kabrioletu BMW zvětšeno o 30 procent, aby se zlepšil výhled pro řidiče. V kabrioletu BMW se nemusíte obávat průvanu, jelikož vzduch proudí okolo karoserie v přesně vymezených zónách. Dovnitř auta začne vzduch více proudit až v rychlostech nad 100 km. K dalším přednostem kabrioletu je třeba připočítat výborně laděný podvozek, který umožňuje špičkovou stabilitu i v zatáčkách a tlumení veškerých nerovností vozovky.