Kurzy cizích jazyků, které zvládne každý

V dnešním globalizovaném světě je znalost alespoň jednoho světového jazyka nezbytností. Pokud ovládnete některých cizí jazyk, budete mít mnohem větší možnosti získat výhodné zaměstnání. Znalost cizího jazyka se vám bude hodit i na cestách do zahraničí, ať už za obchody nebo na dovolenou. Chcete-li se naučit cizí řeč nebo se v některém cizím jazyce zdokonalit, pak je nejlepším řešením jazyková škola praha. Tato škola byla otevřena v roce 2009 pod názvem Britanicca. Oblíbená je díky zajímavému výukovému programu, kvalitními lektory a příznivými cenami. Předností školy je i systém zapůjčování učebnic a také novinka, kterou jsou studijní pobyty v cizích zemích.

Jak probíhá výuka?

Přihlásit se můžete na kurz některého z deseti světových jazyků. Kurzy jsou buď individuální, nebo firemní, případně skupinové. Jejich zaměření je všeobecné, konverzační, obchodní, nebo se můžete přihlásit na kurz zaměřený jako příprava ke zkouškám. Jednotný metodický přístup je kombinován s kreativním procvičováním ústních a písemných znalostí. K výuce se používají moderní učebnice, ale také audio i video. Lektoři se snaží oživit výuku informacemi o daných zemích, ve kterých se vyučovaný jazyk používá.

Jaké jazyky se vyučují?

Především jsou to nejpoužívanější světové jazyky, jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština a ruština. Kurzy jsou pořádány na všech znalostních úrovních, to znamená jak pro naprosté začátečníky, tak pro mírně, středně i velmi pokročilé. Pokud se chcete připravit na složení státní zkoušky z některého cizího jazyka, můžete absolvovat kurz pro nejpokročilejší. Další nabídkou jazykové školy Praha jsou kurzy češtiny pro cizince pracující nebo studující v ČR. Pro větší intenzitu výuky na jazykové škole Praha je výhodou, že lektorský sbor tvoří většinou rodilí mluvčí, kteří ale hovoří celkem dobře česky.

Kde se škola nachází?

Jazyková škola Praha 2 je umístěna v Bělehradské ulici čp. 79. Nejlepší spojení je metrem, neboť škola je kousek od stanice metra I.P.Pavlova.