Kam do kempu v Česku?

Během své dovolené prakticky každý řeší ubytování. Jenže s ubytováním je to v současné době trochu těžší, čemuž se ostatně nemůžeme divit. Nový typ onemocnění uzavřel nejeden hotel nebo nejeden penzion a lidé se ptají, kde mají strávit noc, když se vydají na dovolenou? Pokud se však rozhodnete strávit dovolenou v autě, do kterého si pořídíte vestavbu do auta, pak pro vás máme řešení – stačí si najít ideální kemp, kde jenom v noci složíte hlavu. A že takových kempů v České republice je!

Zejména letos byly autokempy velice oblíbené, čemuž se nelze divit. Jak jsme zmínili, řada lidí se vydala na dovolenou autem, jen si pořídila spací vestavbu do auta. Jestliže i vy patříte k lidem, které tento typ cestování láká, nabízí se otázka, do jakého kempu zamířit, když se začne den přechylovat v noc?

Camping Lipno Modřín

Lipenské jezero láká poměrně hodně turistů. Láká ty, kteří si chtějí užít památek, ale také ty, kteří milují vodu a vodní sporty. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí zamířit právě do této části České republiky, doporučujeme zvolit Camping Lipno Modřín, což je moderní kemp nejen pro auta s vestavbou, ale také pro karavany nebo ryze pro stany.

Camp Dolce v Trutnově

Nebo snad vaše cesta míří do Trutnova, kde je to taktéž plné nejrůznějších cyklostezek, turistických tras nebo možností na rybaření či houbaření? V takovém případě byste si měli zajet do Campu Dolce, který se nachází jenom pár kilometrů od Trutnova. Je to skvělé místo pro přátele i celou rodinu, které je opředeno nádhernou přírodou.

Safari Kemp ve Dvoře Králové

Věděli jste, že se i v Česku můžete cítit jako v Africe? Stačí, když se svým autem a vestavbou v něm zamíříte do Dvora Králové, konkrétně tedy do Safari Kempu, který je známý tím, že z něj můžete pozorovat antilopy nebo zebry. Kromě auta nebo karavanu se můžete ubytovat klasicky ve stanu nebo lze využít bungalov.