Jedinečná dronová show je v České republice

Dronová show je úžasná světelná podívaná s přídomkem „jasnější, než hvězdy“, která je budoucností a možným nástupcem populárních ohňostrojů. Společnost MAGIC DRONES nabízí v České republice dronové show s 20, 35, 50 nebo 100 drony. A co od ní můžete očekávat?

Je to jedinečná podívaná

Drone light show dokáže doslova vyprávět váš příběh přímo na nebi. Nemusí se omezovat jen na dvojrozměrné obrazce, loga a jednoduché projekce, ale díky technologii na nejlepší úrovni zvládne i projekci složitých trojrozměrných efektů. Ochutnávku si můžete užít například v tomto videu. Dronová show je okouzlující a silný zážitek, který ve spojení s hudbou a myriádou barev dokáže hrát všemi emocemi.

Naprostý technologický vrchol

Bezpečnost a dokonalost projekce je na té nejlepší úrovni díky technologickému vrcholu v ovládání dronů. Celá show se odehrává v ohromné výšce 120 metrů a ze země jsou veškeré zúčastněné drony kontrolované s maximální odchylkou několika centimetrů. Hlídána je během celé show také vzdušná doprava v okolí a pochopitelně i podnebné podmínky. Drone show je ve všech těchto ohledech naprosto dokonalým a bezpečným zážitkem.

Jediná show viditelná až na 1 kilometr!

Nemusí jít jen o malé publikum a sdělení pro pár osob. Svoji zprávu můžete vyslat celému městu a okolí. Dronová světelná show je totiž za ideálních podmínek viditelná až na vzdálenost jednoho kilometru a více! Drone show vám tak nabídne dechberoucí zážitek pro libovolně velké publikum.