Elektronářadí Stanley Fatmax ocení každý kutil i profesionál

Značku elektronářadí Stanley Fatmax znají uživatelé po celém světě. Vrtačky, úhlové brusky, ale také laserová technika nebo praktické úložné systémy, to vše je k dispozici v eshopu Stanley-fatmax.cz. Značka Stanley Fatmax každoročně přichází s novinkami, které dodává na trh a umožňuje jak profesionálům, tak běžným uživatelům usnadnit a urychlit si práci při vrtání, broušení, projektování či skladování nejen elektronářadí.

Elektronářadí

Bez kvalitní vrtačky se dnes neobejde žádný řemeslník. Stejně tak se toto elektronářadí případně akumulátorové nářadí uplatňuje ve výrobních provozech, v autoopravnách, ale i v domácích dílnách, garážích či při různých činnostech jak v domě, tak kolem něho. U elektronářadí oceňují zejména profesionální řemeslníci vyšší výkon, naopak domácí kutilové dávají přednost spíše akumulátorovému nářadí, k jehož použití nepotřebují přívod elektrického produ. Elektronářadím jsou vedle vrtaček také úhlové brusky, vrtací kladiva a další nářadí.

Akumulátorové vrtačky

Aku vrtačku můžete použít kdekoliv nezávisle na elektrické síti. Další výhodou jsou dva akumulátory, díky kterým nemusíte při vybití jednoho práci přerušovat. Jednoduše vybitý akumulátor vyjmete a vložíte do nabíječky a na místo něho vložíte do vrtačky druhý akumulátor. Novinkou v sortimentu vrtaček značky Stanley Fatmax je bezuhlíková aku vrtačka. Bezuhlíkový motor umožňuje dlouhou dobu provozu aku vrtačky na jedno nabití i při vysokém výkonu. Firma dodává v této kategorii na trh dva typy dvourychlostní příklepové bezuhlíkové vrtačky.

Laserová technika

Jedním z nejpoužívanějších přístrojů z této kategorie je laserový dálkoměr. Například typ TLM65 má pracovní dosah od 0,15 do 20 metrů s přesností měření +/-3mm na 10 metrech. Měří a počítá vzdálenosti, velikosti ploch a objemů a jeho obsluha je jednoduchá. Displej je podsvícený a po 90 vteřinách se automaticky vypne. Součástí balení je dvě AA baterie.