Potřebujete opravit svůj notebook?

Zčernala vám obrazovka a váš notebook již nejde spustit? Zasekl se vám obraz a váš notebook nijak nereaguje? Na nový peníze nemáte, tak vám nezbude nic jiného než navštívit servis a nechat si udělat diagnostiku svého rozbitého notebooku. Na rgservice.cz vám diagnostiku provedou zcela zdarma a doporučí, zda se notebook vyplatí opravovat. Po cenové nabídce počkají na váš souhlas a pak teprve začnou s opravou vašeho notebooku.

Neplaťte za opravy, které nepotřebujete

Většinu závad specialisté odhalí na základní desce notebooku. Ačkoliv se jedná o jednu vadnou součástku, servis vám nabídne výměnu celé základní desky. Je sice super, že ji budete mít zcela novou, ovšem také úplně zbytečné. Oprava notebooku tak může být dražší i o několik tisíc a vám se notebook nevyplatí nechat opravit. Většina pracovníků v servisech vyměnit pouze jeden komponent neumí a je pro ně mnohem jednodušší vyměnit celou základní desku. U společnosti RG computer service se vám nic takového nestane. Vadné součástky na základní desce umí vyměnit a oprava vašeho notebooku tak vyjde mnohem levněji a bude vám dále sloužit jako dřív.

Pokud potřebujete jen udělat pravidelný servis notebooku Lenovo, který patří mezi nejprodávanější, nechte si ho udělat od pracovníků, kteří svému řemeslu rozumí do posledního detailu a nebudou vám účtovat služby, které váš notebook nepotřebuje.

Jak opravu objednat?

Společnost RG computer service zajišťuje svoz notebooků kurýrní službou, proto nezáleží na místě vašeho bydliště. Na webových stránkách rgservice.cz vyplníte jednoduchý formulář s žádostí o opravu a vyplníte také kolonku o datu svozu, který vám vyhovuje. Firma se vám následně ozve s návrhem opravy, včetně její ceny a až po vašem následném rozhodnutí se odborníci pustí do opravy nebo vám váš notebook zašlou zpět.